East News

Stres, szybkie tempo oraz mnóstwo obowiązków. Nie tylko twój dzień tak właśnie wygląda. To styl życia wielu z nas, szczególnie gwiazd. Aktywność zawodowa i towarzyska to nie lada wyzwanie. Niestety później możemy odczuwać przykre konsekwencje, takie jak napięcie mięśni, które po całym, męczącym dniu po prostu zaczynają dawać o sobie znać. Jak sobie z tym poradzić? Warto zapewnić sobie czas na odpoczynek oraz odrobinę spokoju i relaksu. To będzie prawdziwa regeneracja. Słyszałaś kiedyś o sposobie życia w stylu wellness? Jessica Alba jest mistrzynią! Jej styl życia może cię zainspirować!

Oderwij się od codzienności

Chociaż na chwilę! To pozwoli ci na odzyskanie równowagi między ciałem i duchem oraz natychmiast poczujesz dodatkową dawkę energii. Czasami potrzebujemy tzw. „nic nie robienia” albo czytania ulubionej książki na kanapie z filiżanką pysznej kawy. Gdy czujesz, że właśnie takie relaks jest ci potrzebny w danej chwili to zrób to! Takie pragnienie jest wywoływane zarówno przez umysł, jak i ciało. A jego spełnienie zapewnia właśnie wellness. Co to właściwie oznacza? Wellness jest sposobem życia, według którego tylko równowaga pomiędzy ciałem i umysłem pozwoli nam osiągnąć pełną harmonię. To przede wszystkim zrozumienie, że zdrowie, dobra kondycja psychiczna i fizyczna, szczupła sylwetka zależą tylko i wyłącznie od nas. Nie oznacza to, że nie możemy eksperymentować. Warto próbować różnych form spędzania czasu wolnego, a także, lub przede wszystkim, zmienić dotychczasowe (nie zawsze dobre) nawyki. Praktykowanie wellness to: dbanie o zdrowie, pozbycie się nałogów, zdrowe odżywianie się, uprawianie sportu oraz stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych. Pamiętaj, wszystko to robisz dla siebie i swojego lepszego życia!

iStock

Bezbłędne piękno z Hollywood

Piękne ciało i gładka skóra! Jessica Alba należy do grona tych kobiet, których uroda zachwyca od lat. Ma idealną cerę, której zazdroszczą nawet nastolatki! Już teraz każda z nas będzie mogła pochwalić się podobną cerą, bo gwiazda zdradziła swój sposób na pielęgnację. W czym tkwi jej sekret? Aktorka wie, jak na co dzień olśniewać wyglądem. A wszystko dzięki stylowi życia wellness, jaki prowadzi. Piękna aktorka twierdzi, że musi ciągle pracować nad swoim wyglądem i sylwetką ze względu na tzw. „geny otyłości”. Sama przyznaje, że zdrowie zależy od tego, jak traktujemy swój żołądek i mięśnie. A jej ciało jest najlepszym dowodem, że wie, co mówi oraz, że warto brać z niej przykład. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna i odpowiednia ilość snu zapewnia dobre samopoczucie i lepszą kondycję. Jessica Alba nie przecenia znaczenia prawidłowej diety, ale również nie upiera się, że zdrowie zawdzięcza wyłącznie diecie. Możemy się tylko domyślać, czemu jeszcze ;)

East News

Coś dla ciała, coś dla ducha, coś dla… twarzy

Czy zabiegi estetyczne mogą być jednocześnie skuteczne i relaksujące? Okazuje się, że tak! Rozwiązaniem jest TR-BEAUTY, czyli innowacyjne urządzenie, które skutecznie odmładza i regeneruje skórę w stylu wellness. Poprzez wykorzystanie najsilniejszej, monopolarnej fali radiowej natychmiast ujędrnia skórę, zmniejsza widoczność cellulitu, redukuje rozstępy oraz podnosi pośladki i liftinguje biust. Ale to nie jedyne zalety tego zabiegu! Wpływa również na naszą cerę: zapomnisz o zmarszczkach i nieestetycznych cieniach pod oczami. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że wysmuklanie ciała z TR-BEAUTY jest całkowicie bezinwazyjne. Warto dodać, że zabieg jest tak odprężający, że od razu poczujesz wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie. W zależności od lokalizacji trwa od 15 do 40 minut i przypomina masaż ciepłymi kamieniami. To idealna metoda na relaks!

Mat. prasowe

Materiał powstał we współpracy z marką BTL