avon
Mat.prasowe AVON

Poznaj Protinol™ – odmładzającą esencję, której nie powstydziłyby się gwiazdy Hollywood!

avon
Mat.prasowe AVON

Gwiazdy Hollywood z pierwszych stron gazet i czerwonych dywanów na co dzień zachwycają nieskazitelną urodą i zdrową kondycją skóry zachowaną niezależnie od wieku. Sekretem ich urody często są operacje plastyczne, kosztowne zabiegi oraz bardzo mocny makijaż. W rzeczywistości i my możemy odzyskać zdrowy i młodzieńczy wygląd, ale bez tak radykalnych kroków!

Poznaj innowacyjną technologię Protinol™ zawartą w Odmładzającej Kuracji do Twarzy w Ampułkach ANEW od Avon i cofnij czas o 7 lat w ciągu tygodnia!

Dlaczego skóra się starzeje?

Starzenie się cery to nieuchronny proces. Z biegiem lat zmniejsza się bowiem zawartość kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu w skórze. Za proces ten odpowiadają w dużej mierze czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, niskie temperatury, zanieczyszczone powietrze, nieodpowiednia dieta czy stosowanie używek. W kontekście dbania o cerę dojrzałą bardzo wiele zdziałasz, unikając tych szkodliwych czynników, ale o kondycji twojej skóry ostatecznie decydują też genetyka i hormony.

Procesy starzenia rozpoczynają się już około 26. roku życia. Skóra traci jędrność i elastyczność na skutek spadku zawartości kolagenu. Z czasem pojawiają się także kolejne zmarszczki. Chociaż procesów tych nie da się cofnąć, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobudzić skórę do produkcji kolagenu i przywrócić jej znacznie młodszy wygląd w bardzo krótkim czasie. Wystarczy odpowiedni dobór kosmetyków do pielęgnacji cery dojrzałej!

Protinol™ – rewolucja w dziedzinie pielęgnacji skóry dojrzałej

Obecnie za złoty składnik pielęgnacji cery dojrzałej słusznie uchodzi Retinol, który po raz pierwszy w stabilnej formie wprowadziła na rynek firma Avon. Nadszedł czas na jeszcze bardziej innowacyjną technologię! Efektem pracy naukowców z Centrum Badawczo-Rozwojowego Avon w Suffern jest Protinol™, który wyróżnia się na tle zdecydowanej większości kosmetyków pielęgnacyjnych. W jaki sposób substancja ta pozwala odzyskać cerę godną gwiazd Hollywood?

Sekret działania Protinolu™ polega na optymalnej stymulacji produkcji kolagenu stanowiącego główny budulec skóry, który to jest odpowiedzialny za jędrność i elastyczność. Protinol™ wpływa bowiem na podniesienie zawartości w skórze nie tylko kolagenu typu I, lecz także typu III oraz uzyskanie idealnych proporcji pomiędzy oba tymi składnikami. Dzięki temu efekty uzyskane za pomocą kuracji przechodzą najśmielsze oczekiwania. Wystarczy zaledwie tydzień, by na własnej skórze poznać znaczenie rewolucji w dziedzinie pielęgnacji cery dojrzałej!

Rzuć wyzwanie gwiazdom Hollywood. Poznaj Odmładzającą Kurację do Twarzy w Ampułkach ANEW od Avon!

Protinol™ to najważniejszy składnik najnowszego dzieła specjalistów Avon, czyli Odmładzającej Kuracji do Twarzy w Ampułkach ANEW. Badania udowodniły, że tygodniowa kuracja przywraca skórze zawartość kolagenu sprzed 7 lat! Potwierdzają to także doświadczenia użytkowniczek. Okazuje się, że już po zastosowaniu jednej ampułki cera staje się wygładzona i świeża. Po trzech dniach zyskuje zdrowszy i młodszy wygląd. Z kolei po pełnej siedmiodniowej kuracji prezentuje się jako zdecydowanie bardziej jędrna, elastyczna, a zmarszczki ulegają wyraźnemu wygładzeniu*!

Aż 95% kobiet, które zdecydowały się na innowacyjną kurację, twierdzi, że kondycja skóry zyskała dzięki niej wyraźną poprawę. Natomiast 86% czuje, że skóra ma najlepszy wygląd od lat. Wystarczy tydzień codziennej wieczornej rutyny pielęgnacyjnej, aby dołączyć do tego grona! Zawartość ampułki należy wmasować w oczyszczoną i osuszoną cerę i zostawić do wchłonięcia. Ampułki warto stosować w połączeniu z innymi produktami pielęgnacyjnymi serii Avon Anew.

Odmładzająca Kuracja do Twarzy w Ampułkach ANEW jest dostępna na stronie avon.pl od 16.01.2020 r. i w katalogu Avon 2/2020.

Wypróbuj technologię pielęgnacyjną, której nie powstydziłby się gwiazdy Hollywood, bez kosztownych operacji i zabiegów!

*na podstawie badania oceny konsumenckiej z udziałem 119 osób.

Materiał powstał z udziałem marki AVON

Advertisement
Więcej na temat Avon
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27