W skład nowej serii Toskańskie spa - Dr Irena Eris SPA RESORT TOSCANA, wchodzą 3 kosmetyki do pielęgnacji ciała:

Relaksujący peeling wygładzający do ciała, myjący, czyli wyjątkowe połączenie drobinek peelingujących  z wyciągiem z liści winogron,  wygładza ciało i przygotuje na przyjęcie dobroczynnego działania składników pielęgnacyjnych. Wosk z oliwek nawilża skórę pozostawiając ją miękką i gładką.

Cena peelingu ok. 100 zł. /200 ml

Aromatyczny balsam regenerujący do ciała, czyli balsam przepełniony aromatem winorośli i gajów oliwnych, dojrzewających pod gorącym słońcem Toskanii. Wyciąg z liści winogron i wosk z oliwek intensywnie odżywiają i regenerują skóry. Olejki z nasion soi i babassu nawilżają skórę, nadając jej  niezwykłą miękkość.

Cena balsamu ok. 116 zł. /200 ml

Ochronny krem wygładzający do dłoni z filtrem  SPF 15, czyli aromatyczna pielęgnacja dłoni zapewniająca ich wygładzenie i uelastycznienie skóry. Połączenie wosku z zielonych oliwek i wyciągu z czerwonych liści winorośli doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę, pozostawiając na niej niewidoczny, przyjemny film ochronny.  Filtr SPF 15 zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV  zmniejszając prawdopodobieństwo powstania przebarwień skórnych. Dzięki  zawartości witaminy E krem skutecznie zapobiegnie negatywnemu działaniu wolnych rodników zapewniając na dłużej młody wygląd  dłoni.

Cena ok. 80 zł /100 ml

Więcej na temat kosmetyki Dr Irena Eris Spa