Wybierz odkrycie roku 2018

 

Czas rozpocząć coroczne podsumowanie roku! Z tej okazji już teraz zachęcamy Was do oddania głosu w kategorii ODKRYCIE roku 2018! Nominowaliśmy aż 12 gwiazd, którzy szturmem podbili polski show biznes, ale tak naprawdę dopiero się rozkręcają! 
 

Dla zwycięzcy plebiscytu szykujemy niezwykłą niespodziankę! 

 

Poniżej - lista nominowanych i nasze uzasadnienia. Oddaj swój głos już dziś.  Głosowanie potrwa do 30.12.2019 do godziny 23:59. Do dzieła! 

 

Zobacz także: Jak dobrze znasz największe polskie hity? Jeszcze trudniejszy QUIZ! Od Ireny Santor przez Korę do Michała Szpaka!

 

 

BARTEK PIEKARSKI

22-letni przystojniak miał być "Misterem Polski", a został... aktorem. Piekarski, po tym, jak dostał angaż do "Pierwszej miłości", musiał zrezygnować z udziału w konkursie. Ryzyko opłaciło się, bowiem teraz możemy go również oglądać w hicie TV 4 - "Policjantki i policjanci"! 

 

ADRIANA KALSKA

Adriana gra w "M jak miłość" już od dawna, ale dopiero w tym roku jej wątek rozgrzewał miliony! Ponadto - wystąpiła w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie pokazała się z zupełnie innej strony. Do tego nowe spektakle i gorący związek z Mikołajem Roznerskim. Rośnie nam nowa, wielka gwiazda!

 

RAFAŁ SZATAN

Choć na początku zdawało się, że zostanie w cieniu słynnej żony, Rafał szybko zdobył ogromne grono "własnych" fanów. A to za sprawą roli Eryka w "M jak miłość" oraz oczywiście występom w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! On dopiero się rozkręca!

 

RAFAŁ ZAWIERUCHA

Pierwsza myśl na hasła: "Polak - kariera - Hollywood"? Od 2018 roku tylko Rafał Zawierucha! Choć aktor ma ogromny filmowy dorobek na polskim rynku, teraz jego karierę zainteresowali się wszyscy. Tak, to on zagra Romana Polańskiego w nowym filmie Tarantino. Musimy coś dodawać? ROKSANA WĘGIEL

14-letnia Roksana wygrała Eurowizję Junior 2018! I na tym moglibyśmy skończyć uzasadnienie tej nominacji. Potężny głos obroni się sam. 

PAWEŁ DOMAGAŁA

Dlaczego on ma zostać odkryciem roku? Chciałoby się odpowiedzieć "Weź nie pytaj, weź zobacz, ile wyświetleń ma ta piosenka na YouTubie". Jego płyta "1984"  z 2018 roku zadebiutowała na 1. miejscu listy OLIS. 

 

DOMINIKA SOZAŃSKA

17-letnia gwiazda YoungStars w tym roku wydała swoją debiutancką płytę "Horyzont". Już teraz mówi się, że może przebić nawet Sylwię Przybysz. Czy jej się to uda? Przekonamy się w następnym roku! 


JUSTYNA ŻYŁA

Po cichym rozwodzie z Piotrem Justyna Żyła wpadła w wir pracy. Nowy kanał na YouTubie, własne reality show... Choć nominacja wydaje się dość kontrowersyjna, ale umówmy się - o niej było, jest i będzie głośno!
 

KASIA SZKLARCZYK

Wygrała "Top Model" w cieniu skandalu, ale nikt nie odbierze tej dziewczynie wdzięku, urody, klasy i profesjonalizmu. Zwycięstwo w show TVN to początek jej wielkiej kariery w modelingu - my jesteśmy o tym przekonani!


FIT LOVERS

Dzięki udziałowi w "Ameryka Express" usłyszało o nich pół Polski. W sieci nie mają sobie równych, ale telewizja była dla nich prawdziwym debiutem. Poradzili sobie nieźle, choć kontrowersji nie brakowało. Dlatego jesteśmy, że w 2019 usłyszymy o nich jeszcze nie raz!

 

JAN DĄBROWSKI

W tym roku młody YouTuber zadebiutował jako prowadzący koncerty YoungStars, ponadto - zaczął nagrania do "The Voice Kids" (premiera w styczniu). Połowa polskich nastolatek ogląda zaś zabawne filmiki na TikTok, które nagrywa z dziewczyną, Sylwią Przybysz. 

 

ALEKSANDRA DOMAŃSKA

Pierwsza kobieta, która wygrała "Ameryka Express". Ma za sobą duże role filmowe, ale to dzięki swoim zabawnym tekstom w show i poczuciu humoru jej kariera nabiera rozpędu! I umówmy się - nikt tak uroczo nie narzeka jak Ola!

 

Dominika Sozańska
Dominika Sozańska
Fit Lovers
Fit Lovers
Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski
Roksana Węgiel
Mat. prasowe/Andres Putting
Bartek Piekarski
Bartek Piekarski
Adriana Kalska
Adriana Kalska
Kasia Szklarczyk
Kasia Szklarczyk
Paweł Domagała
Paweł Domagała - Weź nie pytaj
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Rafał Szatan
Rafał Szatan
Rafał Zawierucha
Rafał Zawierucha
Justyna Żyła
Justyna Żyła
EastNews
Wyniki plebiscytu:
Dominika Sozańska...
Fit Lovers...
Jan Dąbrowski...
Roksana Węgiel...
Bartek Piekarski...
Adriana Kalska...
Kasia Szklarczyk...
Paweł Domagała...
Aleksandra Domańska...
Rafał Szatan...
Rafał Zawierucha...
Justyna Żyła...