Plebiscyt 10 lat Party - Odkrycie 10-lecia

Te gwiazdy rozbłysły na firmamencie i zostały na nim na dobre! Błyskawicznie zdobyły serca milionów fanów, a w niektórych przypadkach wręcz wyznawców! Kto z nich jest jednak największym odkryciem? Wyniki naszego plebiscytu zostały ogłoszone na Wielkiej Gali z okazji 10-lecia magazynu "Party"! To wyniki:

 

Party plebiscyt
Party.pl

Barbara Kurdej Szatan
Poznaliśmy ją jako dziewczynę z reklamówek jednej z sieci komórkowych, teraz podziwiamy w filmach i serialach. Przykład jednej z najbardziej spektakularnych karier aktorskich ostatniej dekady. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
To ona pokazała nam, jak zaprowadzić perfekcyjny porządek w domu, a teraz uczy, jak zostać lady. A w tak zwanym międzyczasie sama została megagwiazdą show-biznesu. 

Małgorzata Socha
Nasza ulubiona "dziewczyna z sąsiedztwa".Ulubienica projektantów mody, stylistów i widzów. 10 lat temu nieznana, a dziś - goszcząca regularniej na okładkach naszego magazynu. I zawsze wywołująca tylko pozytywne emocje!

Dawid Kwiatkowski
Chcecie zobaczyć, jak wygląda prawdziwy szał publiczności? Wybierzcie się na koncert Dawida! Młody wokalista robi taką furorę wśród nastolatek, jakiej już dawno nie mieliśmy okazji oglądać!

Dawid Podsiadło
W czasach schyłku popularności płyt CD, kiedy sukcesem jest sprzedanie kilku tysięcy egzemplarzy, on w ciągu dwóch lat może się pochwalić wynikiem prawie ćwierćmilionowym! Cudotwórca? W tym przypadku - jak najbardziej!

Michał Szpak
Błysnął w "X-Factorze", zdobył Grand Prix Festiwalu w Opolu, wywalczył dla Polski trzecie miejsce w głosowaniu widzów w Konkursie Eurowizji. Kontrowersyjny, nieszablonowy - kolorowy ptak polskiej estrady. 

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą

Michał Szpak
Michał Szpak na urodzinach "4Fun TV"
ONS
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski pod studiem PnŚ
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek
East News
Barbara Kurdej Szatan
Barbara Kurdej-Szatan na planie The Voice of Poland
Eastnews
Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło ma nową fryzurę
Eastnews
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!
Więcej na temat Plebiscyt 10 lat Party
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Małgorzata Rozenek-Majdan...
Barbara Kurdej Szatan...
Dawid Podsiadło...
Małgorzata Socha...