TYLKO U NAS: Twarda z niej sztuka! Odeta Moro pokonała Himalaje na motorze
Archiwum prywatne
Newsy

Odeta Moro zakochała się! Ale jej nowy związek już na początku został wystawiony na próbę!

Odeta Moro zakochała się! Ale jej nowy związek już na początku został wystawiony na próbę!

Odeta Moro jest jedną z uczestniczek nowej edycji programu „Agent - Gwiazdy". Wyleciała kilka dni temu do Argentyny na nagrania show. To będzie sprawdzian nie tylko jej wytrzymałości, ale i... nowego związku.  Odeta przed wyjazdem była coraz częściej widywana z tajemniczym mężczyzną. Dyskretne spotykali się w kawiarniach, w kinie lub teatrze. Jak donosi magazyn „Flesz" dziennikarka jest zakochana!

Widać, że jest szczęśliwa. Wręcz kwitnie! – twierdza jej przyjaciele.

Po rozwodzie z Michałem Figurskim dziennikarka długo myślała, ze miłość nie jest już jej w życiu pisana.
Teraz się to zmieniło!

Jest cudownie. Nie chcę jednak zapeszać, wiec nie zdradzę nic więcej – mówi w rozmowie z „Fleszem”
Odeta.

Jak udało się ustalić „Fleszowi" partner dziennikarki nie jest związany z show-biznesem i chce się jak najdłużej trzymać z dala od niego. Dlatego pary nie zobaczymy szybko „na ściance”. Tym bardziej, że termin jej powrotu do Warszawy zależy od tego, jak dobrym okaże się graczem w show!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: Twarda z niej sztuka! Odeta Moro pokonała Himalaje na... motorze! "Bałam się, że nie dojadę!"

 

Nowy partner Odety żegnał ją na lotnisku. Dziennikarka poleciała do Argentyny na nagrania show "Agent- Gwiazdy". W programie bierze udział również Jarek Kret.

Odeta Moro w Agent 2

Odeta Moro
Newsy
Kim jest nowy partner Odety Moro? Gwiazda "Agenta" pierwszy raz o nowej miłości
Kim jest nowy partner Odety Moro? Gwiazda "Agenta" pierwszy raz o nowej miłości

Odeta Moro ma nowego partnera. Tytułowa pani agent z hitowego show stacji TVN "Agent-Gwiazdy" jest szczęśliwie zakochana. Dziennikarka udzieliła wywiadu magazynowi "Gwiazdy", w którym zdradziła, że jej związek jest już na tyle poważny, że planuje ze swoim nowym ukochanym wspólną przyszłość. Odeta Moro cztery lata temu rozstała się z Michałem Figurskim. Dziś znów jest szczęśliwa. Życie mnie pozytywnie zaskoczyło. Spotkałam właściwą osobę i trafiła mnie strzała amora - powiedziała Moro "Gwiazdom".   Zobacz też:  Daria Ładocha zdradza, kiedy zorientowała się, że Odeta Moro jest agentem! Wszystko przez... kamizelkę!   Kim jest nowy partner Odety Moro? Dziennikarka opowiedziała, jak poznała swojego nowego ukochanego. Miało to miejsce jesienią 2016 roku. Okazuje się, że był to zupełny przypadek.  Odeta Moro pojechała na babski wypad z przyjaciółkami, a tam czekała na nią... miłość! Wyjechałam z koleżankami na weekend i okazało się, że w okolicy czają się mężczyźni. A przynajmniej jeden! To prawdziwa miłość i duże zaskoczenie. Takie rzeczy się zdarzają, kiedy człowiek zupełnie się tego nie spodziewa - powiedziała Moro. Niestety, Odeta Moro nie zdradziła, kim jest jej nowy wybranek. Wkrótce się dowiemy? A może ukochany dziennikarki zapragnie pozostać w cieniu?   Polecamy:  Motyle w brzuchu, rozproszone myśli – zauroczenie a zakochanie   Odeta Moro ma nowego partnera. Dziennikarka zdradziła, że jest szczęśliwa.   Pani Agent serdecznie gratulujemy! :)

Odeta Moro komentuje swój udział w programie "Agent - Gwiazdy"
Instagram/ONS
Newsy
Odeta Moro straciła już nadzieję na miłość. Aż tu nagle! "On twierdzi, że mnie podrywał. A ja... byłam ślepa!"
Odeta Moro straciła już nadzieję na miłość. Aż tu nagle! "On twierdzi, że mnie podrywał. A ja... byłam ślepa!"

Odeta Moro znów jest na fali! Gdy pięć lat temu dziennikarka straciła pracę i rozwodziła się z Michałem Figurskim nie sądziła, że los się znów do niej uśmiechnie. A tak się stało! Odeta wróciła do telewizji, zostając skutecznym agentem w programie „Agent- gwiazdy" w TVN. Propozycja udziału w tym programie zbiegła się w czasie z pojawieniem się w jej życiu nowego mężczyzny. Odeta zaczęła się spotykać z Konradem Komornickim. Kilka lat temu pojawiał się na oficjalnych imprezach w towarzystwie Anny Popek. W najnowszym numerze magazynu „Flesz" Odeta przyznaje się do tego, że nie wierzyła już w... miłość. Nie chciała związku i kolejnych problemów. Aż tu nagle pojawił się... on.   Zobacz też:  Daria Ładocha zdradza, kiedy zorientowała się, że Odeta Moro jest agentem! Wszystko przez... kamizelkę!   Kim jest ukochany Odety Moro? Poznaliśmy się z Konradem dużo wcześniej, dzięki moje przyjaciółce. On twierdzi, że mnie podrywał, a ja byłam ślepa. Oczy otworzyła mi dopiero październikowa wizyta nad morzem. Konrad ujął mnie stanowczością. Wyłożył karty na stół! Powiedział, jakie ma wobec mnie plany, przyparł do ściany i już nie puścił! - zdradza w wywiadzie we „Fleszu" Odeta. I dodaje: Jak każdy straciłam głowę z miłości i... dobrze mi z tym. Odeta Moro rozwiodła się w 2014 roku z Michałem Figurskim po 12 latach małżeństwa. To było spore zaskoczenie, bo wydawało się, że Odeta i Michał stanowią idealnie dobraną parę. Po rozstaniu dziennikarka uchodziła za singielkę. Znajomość z Konradem Komornickim zapowiada... poważny związek. Odeta po rozwodzie o żadnym z mężczyzn tak nie mówiła, jak teraz o nowym partnerze. O tym, co nowego planuje dziennikarka w swoim życiu i jak doszło do tego, że została agentem czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".   Zobacz też:  Kim jest nowy...

Edyta Zając wystąpi w programie Agent
Instagram
Newsy
Znamy nazwisko kolejnej uczestniczki "Agenta"! To piękna partnerka piłkarza! Która?
Lista gwiazd jest coraz dłuższa!

Edyta Zając wystąpi w drugiej edycji programu "Agent. Gwiazdy"! Według najnowszych doniesień Faktu, piękna żona Jakuba Rzeźniczaka zgodziła się wziąć udział w reality-show z udziałem gwiazd. Jak modelka poradzi sobie na planie programu w Argentynie? A może to właśnie Edyta Zając jest Agentem? Jeżeli ukochana piłkarza dojdzie do finału, wtedy wróci do Polski dopiero na początku stycznia, kiedy planowane jest zakończenie zdjęć do drugiej edycji "Agenta" z udziałem gwiazd.   Agent 2 - lista gwiazd! Przypominamy, że w drugiej odsłonie wielkiego hitu TVN pojawią się również: Piotr Kędzierski, Olga Frycz, Mateusz Maga, Joanna Jędrzejczyk, Odeta Moro, Jarosław Kret i Agnieszka Rylik. Program, podobnie jak pierwszą edycję, poprowadzi Kinga Rusin, która coraz chętniej pokazuje zdjęcia i nagrania z Argentyny.   Myślicie, że Edyta Zając ma szansę wygrać program "Agent. Gwiazdy" ? Będziecie jej kibicować?   Zobacz także: Ślub Rzeźniczaka i Zając kosztował fortunę! Wiemy, kto na nim zaśpiewał!   Edyta Zając wystąpi w programie "Agent". Będziecie kibicować pięknej żonie piłkarza?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner