Odeta Moro ścięła włosy

Odeta Moro ma nową fryzurę! Efekt robi wrażenie, ale dziennikarka zapewnia: "Nie byłam nielegalnie u fryzjera"

Odeta Moro ścięła włosy

Odeta Moro postanowiła nie czekać, aż otworzą się salony fryzjerskie. Gwiazda zafundowała sobie nową fryzurę w domu! Jednak nie zrobiła tego sama - swoją metamorfozę zawdzięcza córce, która chwyciła za nożyczki i obcięła mamie włosy. Efekt jest niesamowity, a Odeta wygląda jakby dopiero co wyszła z profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

Zobaczcie sami!

Zobacz także: Anna Popek komentuje związek byłego partnera z Odetą Moro: "Gdybym chciała przestrzec Odetę przed..."

Odeta Moro ma nową fryzurę dzięki córce! 

Jak wiadomo ze względu na panującą epidemię koronawirusa, między innymi salony fryzjerskie i kosmetyczne musiały zostać na jakiś czas zamknięte. Z tego też względu wiele osób stara się radzić sobie na własną rękę. Domowe zabiegi spa, czy obcinanie włosów w domu, są teraz na porządku dziennym również wśród gwiazd! 

Odeta Moro również postanowiła skrócić swoje włosy. Jednak nie zrobiła tego sama - pomogła jej córka. Efektem tej metamorfozy gwiazda pochwaliła się na Instagramie. 

Nowy włos!!! Tylko od razu się wytłumaczę, żeby nie było zbędnych pytań! Wszystko „by córka”. Nie byłam nielegalnie u fryzjera!!!! [...] Odważne? Owszem! Ale Sonia przygotowała się do tego fachowo! Taka nowa ja! Jak oceniacie? Teraz pora na kolor, ale nie ukrywam tego się boję.... - napisała Odeta Moro pod zdjęciem po metamorfozie. 

Fani nie kryją zachwytu nad tą zmianą i są pełni podziwu, że Sonia tak świetnie sobie poradziła!

- Pięknie w tej fryzurze👏-10 lat minimum 😁

- Bardzo pozytywna zmiana 😊

- Mega fryzura 😍 fryzjer domowy to teraz skarb

- Wow! Fachowo! 😍😍😍szacun dla Soni, zapisałabym się w kolejkę!

- Pięknie 👍🏻💙 ta fryzura odmładza❤️❤️❤️❤️❤️ - piszą zachwyceni internauci

My również nie możemy wyjść z podziwu, Sonia naprawdę świetnie sobie poradziła, niczym profesjonalna fryzjerka. Gwiazda wygląda w nowej fryzurze fenomenalnie, prawda?

W obecnym czasie nikt z nas nie może skorzystać z usług fryzjera czy kosmetyczki. Niektóre gwiazdy wolą jednak zaczekać z obcięciem włosów tak jak Robert Lewandowski, który może się już pochwalić naprawdę bujną czupryną!

 

Więcej na temat Odeta Moro
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48