Olivier Janiak schudł
ONS

Olivier Janiak znacząco schudł. Na ramówce TVN nową sylwetkę podrkeślił skórzanym ubraniem

Olivier Janiak schudł
ONS

Wczorajsza prezentacja wiosennej ramówki TVN przyciągnęła całą masę największych gwiazd stacji, które promowały swoje programy. Nie zabrakło ekipy "Małych Gigantów" - m.in. Natalii Lesz czy Kuby Wojewódzkiego i Agnieszki Chylińskiej, którzy wywołali mały skandal. Przypomnijmy: Wojewódzki uciekł z Chylińską ze sceny w trakcie prezentacji

Na konferencji pojawił się również przystojny Olivier Janiak, który jest jednym z opiekunów w show. Gwiazdor pojawił się od stóp do głów w skórze. Tym samym mógł podkreślić swoją nową, wysportowaną sylwetkę. Prezenter bardzo zeszczuplał  w ostatnim czasie, co jeszcze lepiej wpłynęło na jego wygląd.

Nie dość, że jest jednym z najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce, to teraz znów wygląda jak model. Karolina Malinowska powinna być z niego dumna. A może to ona - jako miłośniczka fitnessu - pomogła mu zrzucić zbędne kilogramy? :)

Zobacz: Malinowska zostawiła Janiaka samego w kuchni. Ciężko będzie jej TO ogarnąć: Skończyło się katastrofąTak wyglądał kilka lat temu:


akpa20120809_tvn_ramowka_ae_3594.jpg


Gwiazdy na ramówce TVN:

 

Więcej na temat Olivier Janiak ramówka
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53