Gosia Andrzejewicz selfie
Instagram

Odchudzona Gosia Andrzejewicz chwali się nową sylwetką na imprezie. Ale zmiana!

Gosia Andrzejewicz selfie
Instagram

Niedawno pisaliśmy, że Gosia Andrzejewicz przeszła spektakularną metamorfozę. Piosenkarka postanowiła udowodnić, że może zawalczyć o zgrabną sylwetkę. Treningi na siłowni oraz zdrowa dieta sprawiły, że gwiazda zgubiła aż 14 cm w pasie. Teraz może się pochwalić naprawdę świetną sylwetką. Ostatnio Gosia Andrzejewicz pojawiła się na wyborach Mistera Polski i z chęcią pozowała do zdjęć. Zobaczcie sami, jak wygląda po metamorfozie! 

Gosia Andrzejewicz schudła!

Gosia Andrzejewicz przyznała niedawno, że nie miała problemów z akceptowaniem swojego ciała. Dlaczego więc przeszła na dietę?

Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce, to można osiągnąć bardzo wiele 😄 - napisała Gosia Andrzejewicz na Instagramie.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Gosia Andrzejewicz zgubiła w pasie aż 14 cm! Jak tego dokonała?

Pod koniec lipca zaczęłam swoje personalne treningi z trenerem, który jest bardzo wymagający. Po pierwszym treningu byłam na tyle wykończona, że chciałam zrezygnować, ale na szczęście tego nie zrobiłam i zaczęliśmy ćwiczyć 3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o ćwiczenia, były to ćwiczenia siłowe z użyciem wolnych ciężarów, kettlem, często połączone z gumami oporowymi na udach, które dodatkowo aktywowały mięśnie pośladków. Często robiliśmy również treningi interwałowe, które zwiększają wydolność i wytrzymałość mięśni - zdradziła nam Gosia Andrzejewicz.

Patrząc na jej najnowsze zdjęcia nie możemy wyjść z podziwu! Gosia Andrzejewicz wygląda naprawdę świetnie. Ostatnio pojawiła się na wyborach Mistera Polski, gdzie była jurorką. Artystka podkreśliła swoją zgrabną sylwetkę złotą suknią od Just Paul. Taką samą miała na sobie niedawno Julia Wieniawa

Zobacz także: Julia Wieniawa błyszczy na premierze swojego nowego filmu. Jej sukienka skradła całą uwagę!

Jak oceniacie metamorfozę Gosi Andrzejewicz? 

Odchudzona Gosia Andrzejewicz na wyborach Mistera Polski
East News

Gosia na wyborach Mistera Polski pojawiła się w towarzystwie tajemniczego przyjaciela

Odchudzona Gosia Andrzejewicz na wyborach Mistera Polski
East News

Tak wyglądała Gosia Andrzejewicz przed metamorfozą

Gosia Andrzejewicz biega z kijkami
East News

 

Więcej na temat Gosia Andrzejewicz
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49