Untidtled-1.jpg

Odchudzamy się! Redakcyjny przegląd kosmetyków i suplementów diety

Untidtled-1.jpg

Cellulit - wróg każdej kobiety,  jest stanem skóry, w którym obserwujemy zmiany w obrębie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Jest on wynikiem zwiększonego podziału tkanki łącznej, zwężenia naczyń krwionośnych i zaburzeń metabolizmu w tkance podskórnej. Komórki tłuszczowe rozrastają się w nierównomierny sposób, w wyniku tego pojawiają się zagłębienia i nierówności w skórze. Najczęściej pojawia się na udach, pośladkach i brzuchu.

Sposobów walki z pomarańczową skórką jest wiele, ale nie wszystkie są efektywne i pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Możemy próbować zmniejszyć cellulit i poprawić jakość skóry przy użyciu kosmetyków, czy skalpela, lub za pomocą naturalnych metod, takich jak aktywność fizyczna oraz świadome i racjonalne odżywianie. To właśnie połączenie tych metod pozwala na skuteczną eliminację nadmiaru tkanki tłuszczowej i nierówności widocznych na skórze objętej problemami.

Dlatego specjalnie dla was przygotowałyśmy przegląd kosmetyków i suplementów diety, które wiosną 2013 pomogą wam poprawić kondycję swojego organizmu i skóry. Przed wami olejki do masażu, masażery, odżywcze koktajle, żele, peelingi, tabletki i odchudzające kawy i napoje.

Ponadto dieta i zdrowy tryb życia to coraz ważniejsze aspekty życia wielu aktywnych Polaków. Nie wszyscy jednak wiemy, że do prowadzonego przez nas trybu życia powinniśmy dostosować odpowiednie menu. Takie, które zadba o naszą  kondycję i wypełni  dzień odpowiednią ilością zbilansowanych składników niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Mamy dla was pomysł na dietetyczny katering (!). To na pewno ułatwi wam walkę z nadmiarem kilogramów, szczególnie przed ciepłymi sezonami. W końcu niedługo trzeba będzie pokazać się na plaży... :)

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01