Styczeń to czas wzmożonych zakupów. Nic dziwnego!  Pierwszy miesiąc to czas wyprzedaży i to właśnie teraz w atrakcyjnych cenach możemy kupić jesienno-zimową kolekcję.

Nie tylko firmy odzieżowe obniżają swoje ceny. Także firmy kosmetyczne przygotowują ciekawe promocje. Firma Galenic proponuje swoje największe hity do demakijażu w dwukrotnie większej pojemności za tą samą cenę. Promocja potrwa przez styczeń i luty.

Gama dermokosmetyków Galenic Pur składa się z produktów o różnorodnej konsystencji, aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby i preferencje oraz przygotować skórę na dalsze zabiegi pielęgnacyjne.

Lini Pur zawiera wyciąg z nostrzyka lekarskiego. Nostrzyk lekarski (Melilotus officinalis), znany w Europie i Azji od ponad 25 wieków, jest rośliną o licznych żółtych kwiatkach zebranych w wydłużone grona. Ta miododajna roślina kojarzona w „języku kwiatów” z łagodnością, należy do tej samej rodziny co lotos, zwraca uwagę mocnym zapachem, przyciągając pszczoły i motyle. Po destylacji roztworu wodnego z kwiatami uzyskuje się krystalicznie czystą i przejrzystą wodę, która działa oczyszczająco i stymulująco.
 
Po potwierdzeniu oczyszczających, dotleniających, tonizujących i likwidujących opuchnięcia właściwości destylowanego wyciągu z nostrzyka, Laboratoria Galenic opracowały formułę, stanowiącą główny składnik czynny, który nie zakłóca procesów fizjologicznych, ma właściwości łagodzące i jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę.

Za opakowania o pojemności 400ml płacimy jak za 200ml, tj:

Galenic PUR  Mleczko do demakijażu 200 ml ok. 62zł
Galenic PUR Płyn micelarny 200 ml ok. 62zł
Galenic PUR Łagodny tonik kojący 200 ml ok. 62zł

Więcej na temat kosmetyki Galenic promocje