Oceny Macieja Musiała ze szkoły
ONS

Musiał nie jest wzorowym uczniem. Jaką ma średnią?

Oceny Macieja Musiała ze szkoły
ONS

Już za kilka dni koniec roku szkolnego. Z przerwy w nauce z pewnością cieszą się młodociane gwiazdy show-biznesu, które podczas lata spokojnie będą mogły pracować na planach swoich seriali i innych produkcji bez stresu, o zaległości w nauce.

Jednym z najbardziej zapracowanych młodych aktorów jest Maciej Musiał. Gwiazdor "Rodzinki.pl", który obowiązki szkolne i pracę na planie zdjęciowym łączy już od podstawówki. Ostatnio jednak gra w serialu, praca na planie "The Voice" oraz pojawianie się na branżowych imprezach odbiły się trochę na jego szkolnych wynikach.

Zapytany przez dziennikarkę "Gali" jaką ma średnią ocen odparł, że oscyluje wokół przedziału 3,3 - 3,4. Musiał w rozmowie przyznał, że niestety uczy się "po łebkach".

- Uczę się bardzo szybko, ale szybko też zapominam. To może jest dobre na sprawdzianach, ale na maturce ro nie wiem... Mam na szczęście bardzo fajną klasę i wspaniałą nauczycielkę polskiego, która dużo z nami rozmawia - wyznał w rozmowie z dwutygodnikiem aktor.


Taką średnią Musiał nie powinien zbytnio chwalić się publicznie. W końcu za niecały rok będzie zdawał swój egzamin dojrzałości. Jego przygotowania do egzaminów na pewno bacznie będą śledzić tabloidy, które gdy tylko nadarzy się okazja z pewnością wytkną aktorowi, że zamiast się uczyć, baluje z kolegami. Zobacz: Tak wyglądała 18-stka Musiała

Maciej Musiał na planie serialu Rodzinka.pl

Maciej Musiał chwali się klatą:

Więcej na temat Maciej Musiał Gala
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51