Anna Mucha, Weronika Rosati

Anna Mucha zastąpi Weronikę Rosati w "Pitbullu 2". Dobra decyzja?

Anna Mucha, Weronika Rosati

Zaledwie kilka tygodni temu Anna Mucha na jednym z portali społecznościowych pokazała zdjęcia w zaskakującej charakteryzacji. Na zdjęciu aktorka pokazała się w rozmazanym makijażu i z podbitymi oczami. Mucha właśnie tak będzie wyglądać w drugiej części kultowego filmu "Pitbull". W produkcji, oprócz Andrzeja Grabowskiego oraz Pawła Królikowskiego, wystąpią również: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant i Bogusław Linda.

Zobacz: Szczupła Agnieszka Dygant na planie nowego "Pitbulla"! ZDJĘCIA

 

Niestety, według informacji tabloidu, w kontynuacji wielkiego hitu zabraknie Weroniki Rosati. Rola Dżemmy w pierwszej części filmu przyniosła aktorce wielką popularność. Okazuje się, że teraz to Anna Mucha ma szansę podbić serca fanów "Pitbulla"- czy tak się stanie przekonamy się już wkrótce.

Weronika Rosati może więc całkowicie poświecić się roli, jaką dostała w serialu komediowym dla TBS "The Detour". Polka wystąpi tam obok takiej gwiazdy jak Jason Jones. Fani Weroniki będą mogli oglądać serial już od października. W tym czasie Weronika rozpocznie też prace w drugiej części "Strażaków".

 

Żałujecie, że w filmie "Pitbull 2" zabraknie Weroniki Rosati?

 

Anna Mucha

 

Weronika Rosati

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43