Party Stories
Anna Mucha, Weronika Rosati
Newsy

Anna Mucha zastąpi Weronikę Rosati w "Pitbullu 2". Dobra decyzja?

Zaledwie kilka tygodni temu Anna Mucha na jednym z portali społecznościowych pokazała zdjęcia w zaskakującej charakteryzacji. Na zdjęciu aktorka pokazała się w rozmazanym makijażu i z podbitymi oczami. Mucha właśnie tak będzie wyglądać w drugiej części kultowego filmu "Pitbull". W produkcji, oprócz Andrzeja Grabowskiego oraz Pawła Królikowskiego, wystąpią również: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant i Bogusław Linda.

Zobacz: Szczupła Agnieszka Dygant na planie nowego "Pitbulla"! ZDJĘCIA

 

Niestety, według informacji tabloidu, w kontynuacji wielkiego hitu zabraknie Weroniki Rosati. Rola Dżemmy w pierwszej części filmu przyniosła aktorce wielką popularność. Okazuje się, że teraz to Anna Mucha ma szansę podbić serca fanów "Pitbulla"- czy tak się stanie przekonamy się już wkrótce.

Weronika Rosati może więc całkowicie poświecić się roli, jaką dostała w serialu komediowym dla TBS "The Detour". Polka wystąpi tam obok takiej gwiazdy jak Jason Jones. Fani Weroniki będą mogli oglądać serial już od października. W tym czasie Weronika rozpocznie też prace w drugiej części "Strażaków".

 

Żałujecie, że w filmie "Pitbull 2" zabraknie Weroniki Rosati?

 

Anna Mucha

 

Weronika Rosati

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinowe premiery weekendu 22-24.01.2016
Internet
Newsy
Kinowy weekend na bogato, czyli... nie tylko "Pitbull. Nowe porządki"
Anna Mucha wygryzła Weronikę Rosati z filmu "Pitbull"
ONS
Newsy
Anna Mucha zastąpi Weronikę Rosati w "Pitbullu 2". Dobra decyzja?
Będziecie oglądać?

Zaledwie kilka tygodni temu Anna Mucha na jednym z portali społecznościowych pokazała zdjęcia w zaskakującej charakteryzacji. Na zdjęciu aktorka pokazała się w rozmazanym makijażu i z podbitymi oczami . Mucha właśnie tak będzie wyglądać w drugiej części kultowego filmu "Pitbull". W produkcji, oprócz Andrzeja Grabowskiego oraz Pawła Królikowskiego , wystąpią również: Maja Ostaszewska , Agnieszka Dygant i Bogusław Linda . Zobacz: Szczupła Agnieszka Dygant na planie nowego "Pitbulla"! ZDJĘCIA Niestety, według informacji tabloidu, w kontynuacji wielkiego hitu zabraknie Weroniki Rosati . Rola Dżemmy w pierwszej części filmu przyniosła aktorce wielką popularność . Okazuje się, że teraz to Anna Mucha ma szansę podbić serca fanów "Pitbulla"- czy tak się stanie przekonamy się już wkrótce. Weronika Rosati może więc całkowicie poświecić się roli, jaką dostała w serialu komediowym dla TBS "The Detour ". Polka wystąpi tam obok takiej gwiazdy jak Jason Jones. Fani Weroniki będą mogli oglądać serial już od października. W tym czasie Weronika rozpocznie też prace w drugiej części "Strażaków" . Żałujecie, że w filmie "Pitbull 2" zabraknie Weroniki Rosati?

Anna Mucha wygryzła Weronikę Rosati z filmu "Pitbull"
ONS
Newsy
Anna Mucha wygryzła Weronikę Rosati w "Pitbullu"? Jest komentarz w sprawie Dżemmy
Kto w końcu pojawi się w drugiej części kultowego filmu?

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części filmu "Pitbull", na który fani czekali bardzo długo. Niedawno pojawiły się informacje, że Weronikę Rosati , która grała Dżemmę ma zastąpić Anna Mucha. Nie ucieszyło to fanów Weroniki. Zobacz: Anna Mucha zastąpi Weronikę Rosati w "Pitbullu 2". Dobra decyzja? Głos w sprawie postanowiła teraz zabrać sama zainteresowana. Na swoim oficjalnym profilu facebookowym gwiazda skomentowała ostatnie doniesienia. Z jej wypowiedzi wynika, że na ekranie nie zobaczymy ani Muchy ani Rosati. Okazuje się bowiem, że wątek Despero i Dżemmy nie pojawi się w kontynuacji filmu: Doszły do mnie słuchy o "wygryzieniach"w nowej części "Pitbulla"😉 musze zmartwić fanów pary Despero i Dzemmy ponieważ nie bedzie ich wątku w obecnie realizowanej kontynuacji filmu... Sedecznie pozdrawiam wszystkich fanów "Pitbulla" i wielkie dzieki za miłe słowa o mojej postaci!🙏 (pisownia oryg.) Zmartwieni? Zobacz: Weronika Rosati w nowym serialu. Wiemy, w jakim!                  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner