Anna Mucha obrączka Małgorzata Rozenek obrączka Anna Lewandowska obrączka Marina obrączka Doda obrączki
Anna Mucha obrączka
Instagram
1/9
Anna Mucha obrączka
Instagram

 

Anna Mucha i obrączka? Nadal nie wiadomo czy aktorka tylko założyła sobie dla ozdoby pierścionek, który mógłby być obrączką, czy jest to może jej ślubny symbol miłości. Ale trzeba przyznać, że jest bardzo ładna. A inne gwiazdorskie obrączki? Zrobiliśmy przegląd tych, które w jakiś sposób wyróżniły się na tle innych! 

Gdzie kupiły swoje obrączki Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? U kogo zaprojektowali państwo Stramowscy? Czy pamiętacie jak wyglądają obrączki Agnieszki  i Piotra Woźniaków-Staraków? Ostatnio swoją pokazała Doda, która jest cała w serduszka. Oryginalnie?

 

Zapraszamy do naszej galerii obrączek gwiazd!

 

Zobacz także: Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak mają piękne obrączki ślubne. Wiemy jakie!

 

2/9
Małgorzata Rozenek obrączka
ONS.pl

 

Małgosia i Radek brali ślub 10 września 2016 roku. Obrączka ślubna gwiazdy wykonana została z białego złota oraz ozdobiona diamentami. Jak zdradziła prezenterka, jej biżuteria ślubna to projekty marki YES. Cena?

Kilkanaście tysięcy złotych!

3/9
Anna Lewandowska obrączka
ONS.pl

 

Ania i Robert Lewandowscy pobrali się 23 czerwca 2013 roku w Serocku. 

Obrączka Lewandowskiej jest mała delikatna i rownież wysadzana drogimi kamieniami! Para nigdy nie zdradziła jakiej marki jest ślubna biżuteria. Ale na pewno nie jest to popularna sieciówka... Raczej projekt na zamówienie. Prawda, że pięknie komponuje się z pierścionkiem zaręczynowym?

4/9
Marina obrączka
Instagram

 

Marina i Wojtek Szczęsny pobrali się 21 maja 2016 roku. Marina wcześniej dostała od Wojtka pierścionek zaręczynowy od Tiffany&Co za 50 000 tysięcy złotych! Mówi się, że specjalnie zaprojektowane obrączki dla obojga, pochodzą też ze sklepu tej marki. Szczęsny ma ciekawie zdobioną grubą obrączkę, a Marina całą wysadzaną brylantami. 

5/9
Doda obrączki
Instagram

 

14 kwietnia 2018 roku Doda wyszła w Hiszpanii za Emila Stępnia. Szacuje się, że ich obrączki ślubne kosztowały  400 000 zł. Widać, że są robione na zamówienia. Słodka serduszkowa obrączka Dody na pewno jest inna niż wszystkie. 

6/9
Sara Boruc, Artur Boruc obrączki
Instagram

 

2 lipca na Mykonos pobrali się po latach związku Sara i Artur Borucowie. Oboje mają bardzo bogato zdobione obrączki robione na zamówienie. Kto je wykonał? Prawdopodobne mama Sary, która jest z zawodu złotnikiem i teraz prowadzi razem z córkami firmę jubilerską.

7/9
Agnieszka Woźniak-Starak obrączki
Instagram

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub 27 sierpnia 2017 roku. Para pobrała się w Wenecji. Wszystko na tym ślubie było specjalne, dlatego nie inaczej jest z obrączkami. Widać, że były specjalnie projektowanie i miały się wyróżniać. Cel został osiągnięty :). Nikt jeszcze nie pokusił się na oszacowanie ile mogły kosztować...

8/9
Warnke, Stramowski obrączki
Instagram

 

30 lipca 2016 roku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli cichy ślub. Para zamówiła swoje obrączki u producenta biżuterii Beller. Stramowscy mieli obrączki robione na zamówienie, które wyglądają tak:

obrączki Stramowskich
Mat. prasowe

 

Cena? Kilka tysięcy złotych! Niestety, jakiś czas temu aktorka swoją obrączkę zgubiła i musiała zrobić duplikat. 

9/9
Anna Starmach obrączka
ONS.pl

 

Anna Starmach wyszła za mąż 3 września 2017 roku w rodzinnym Krakowie. Jurorka "Masterchefa" nosi klasyczną, okrągłą obrączkę ze złota. Ale przy tak okazałym pierścionku zaręczynowym chyba żadna inna by nie pasowała!