Agnieszka Chylińska na planie programu "Mam Talent"
East News

Agnieszka Chylińska zdradzi swoje rodzinne tajemnice?

Agnieszka Chylińska na planie programu "Mam Talent"
East News

Agnieszka Chylińska po 25 latach pracy na scenie postanowiła, że w jubileuszowym roku będzie robić tylko to, co kocha. A kocha pisać! Będąc małą dziewczynką Agnieszka Chylińska marzyła o tym, że zostanie pisarką.  Jednak potem jej losy potoczyły się w innym kierunku.

„Chcę teraz przelać moje emocje na papier. Zaczęłam od czwartej części przygód Zezi”,  mówi „Fleszowi” Agnieszka.

Poprzednie trzy części przygód jej małej bohaterki rozeszły się w nakładzie blisko pół miliona egzemplarzy i zyskały status bestsellerów! Pierwszymi recenzentami najnowszej odsłony cyklu, zatytułowanej „Zezia i bunt na statku”, zostały tradycyjnie dzieci piosenkarki: 13-letni Ryszard, 8-letnia Estera i 6-letnia Krystyna.

Czytałam im każdą część „Zezi”! Zawsze drżę, co powiedzą. Staram się dyskretnie konkurować z „Shimmer i Shine” oraz „Psim patrolem” ", śmieje się  artystka. 

Chylińska napisze książkę dla dorosłych?

Zaczęłam już ją pisać, ale jest to dla mnie ogromne wyzwanie. Dla dzieci pisze mi się zdecydowanie łatwiej. Może chodzi o prostolinijność i to, że nigdy nie zostałam za te książki skrytykowana? Świat dorosłych to wieczne oceny, kręcenie nosem i krytyka. Świat dzieci jest mi bliższy. Pewnie w środku pozostałam takim dzieciakiem, który pragnie akceptacji, a nie wiecznej krytyki?", dodaje Agnieszka Chylińska. 

Czy jej „dorosła” książka będzie autobiografią, w której artystka opowie o kulisach 25 lat pracy na estradzie i swoim życiu prywatnym? Na to pytanie Agnieszka Chylińska na razie nie daje odpowiedzi.

A czym jeszcze chce nas zaskoczyć w swoim jubileuszowym roku? Wiadomo już, że w wakacje wystąpi na Dużej Scenie Poland Rock Festiwal, a na jesieni zobaczymy ją w kolejnym sezonie show „Mam talent!”. Na jesieni w jej sklepiku pojawią się też nowe, atrakcyjne gadżety. Dodatkowo druga połowa roku upłynie Agnieszce Chylińskiej na występach podczas prestiżowej trasy koncertowej z okazji 25-lecia.

Nic więcej nie zdradzę, choć bardzo mnie korci. Wszystko, co się wydarzy przez kolejne miesiące, będzie niespodzianką nie tylko dla fanów, ale też i trochę dla mnie. Sama się zastanawiam, czy podołam nowym wyzwaniom i sama siebie chcę nimi zaskoczyć. Kto życzliwy, niechaj po prostu trzyma za mnie kciuki!",  mówi Agnieszka. 

Agnieszka Chylińska na planie programu "Mam Talent"
East News

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09