Natasza Urbańska od lata stara się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej jako solowa artystka. Od roku zaś promuje swoją debiutancką płytę. Największym sukcesem i zainteresowaniem cieszył się jej kontrowersyjny teledysk do "Rolowania.", który podzielił branżę. Przypomnijmy: Natasza podzieliła branżę. Doda się zachwyca, a Kozyra ją równa z ziemią

Choć jej działalność artystyczna budzi mieszane uczucia, gwiazda nie poddaje się. Wczoraj późnym wieczorem opublikowała teledysk do kolejnego utworu - "Hipnotyzuj mnie, który utrzymany jest w bardzo tanecznym klimacie. W klipie Natasza pojawia się bez makijażu, a także, jak zwykle, pokazuje swoje umiejętności taneczne w dość skąpych strojach. Do współpracy artystka zaprosiła również inną gwiazdę - Titusa. Nie brakuje również gorących scen z roznegliżowanymi mężczyznami. Sama piosenka trwa 3 minuty, może więc to Natasza pojedzie na Eurowizję w tym roku?

Jak wam się podoba?

Zobacz: Doda doskonale zna Józefowicza. Swoimi spostrzeżeniami podzieliła się po latach z NatasząNatasza Urbańska w 2 stylizacjach retro:

Więcej na temat Natasza Urbańska