Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Nowy teledysk Mikołaja Krawczyka
YouTube
Newsy

Krawczyk nakręcił teledysk w schronisku. Pojawiła się w nim Włodarczyk [WIDEO]

Hit czy kit?


Mikołaj Krawczyk zdobył sławę jako aktor, ale od dłuższego czasu stara się zaistnieć na polskiej scenie muzycznej wraz ze swoim zespołem Rockoholic. Wielkim zainteresowaniem cieszył się teledysk "Wykochaj mnie na śmierć", który powstał na złomowisku. Przypomnijmy: Krawczyk nagrał piosenkę o miłości do Włodarczyk. Klip nakręcił na złomowisku

Aktor idzie za ciosem. Wczoraj swoją premierą miał kolejny klip, tym razem do piosenki "Teraz Ty". Obraz powstał m.in. w schronisku dla zwierząt. W kilku ujęciach możemy zobaczyć jak Mikołaj wraz z Agnieszką Włodarczyk wyprowadzają psy na spacer. Piosenka utrzymała jest w pop-rockowym klimacie, a refren szybko wpada w ucho. 

Ma szansę stać się hitem?

Zobacz: Krawczyk przerywa milczenie w sprawie dzieci: To trudna sytuacja, chciałbym...
 

 

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk na Festiwalu w Międzyzdrojach:

Nowy teledysk Mikołaja Krawczyka
YouTube
Newsy
Krawczyk nagrał piosenkę o miłości do Włodarczyk. Klip nakręcił na złomowisku
Nowy zawód Mikołaja

Mikołaj Krawczyk jest znany głównie z roli w "Pierwszej Miłości". Grywał też w innych produkcjach, ale to właśnie serial Polsatu i kontrowersje związane z jego rozstaniem z Anetą Zając przyniosły aktorowi zainteresowanie mediów, z którego jest rzadko zadowolony. Ostatnio wraz z ukochaną Agnieszką Włodarczyk , zaangażował się w pomoc bezdomnym psom. Przypomnijmy: Włodarczyk i Krawczyk opowiedzieli o swojej nowej miłości Teraz celebryta wpadł na nowy pomysł. Od jakiegoś czasu zapowiadał rozkręcenie swojej kariery muzycznej i w końcu dotrzymał słowa. W sieci pojawił się fragment utworu Krawczyka, a także pierwsze kadry z teledysku, który nagrał do "Wykochaj mnie na śmierć". Tytuł brzmi obiecująco, szczególnie w kontekście nieustannej wrzawy medialnej wokół związku Mikołaja z Agnieszką. No wcielenie aktora ma być bardzo rockowe, buntownicze i zdecydowane. Teledysk do utworu powstał... na złomowisku.   "Wykochaj mnie na śmierć", rockowy numer na złomowisku - to będzie coś. Kawałek jest o takiej miłości bezkompromisowej, o takiej miłości do samego końca - opisywał singiel w "Co za tydzień" Krawczyk. Poniżej pierwsza próbka twórczości Krawczyka. Zrobi karierę jako rockmen? Zobacz: Krawczyk walczy o dzieci z Zając. Wytoczył najcięższe działa Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk i Aneta Zając na jednej imprezie:

Mikołaj Krawczyk i bójka z paparazzi
ONS
Newsy
Nagrano bójkę gwiazdora z paparazzi. Internauci: To Mikołaj Krawczyk? [WIDEO]
Zrobiło się naprawdę gorąco

Kontakty Mikołaja Krawczyka z mediami ciężko nazwać przyjaznymi. Aktor wielokrotnie rościł pretensje w stosunku do gazet i portali internetowych, które rozpisywały się o jego życiu prywatnym, zarzucając liczne kłamstwa. Niektóre sprawy doczekały się nawet swojego finału w sądzie. Ostatnio jednak Krawczyk próbuje nieco ocieplić wizerunek. Przypomnijmy: Krawczyk i Włodarczyk opowiedzieli w telewizji o nowej miłości O niezbyt przyjaznych stosunkach między aktorem a fotoreporterami być może dowiemy się więcej z najnowszej serii dokumentalnej "project [rec]: paparazzi", który ma przedstawiać kulisy pracy polskich paparazzi. Premiera ma się odbyć za kilka miesięcy, a w sieci pojawiły się już krótkie zajawki. W jednej z nich możemy zobaczyć bójkę celebryty z fotoreporterem - twarz gwiazdora jest zamazana, ale internauci szybko pokusili się o identyfikację. Ich zdaniem ma chodzić właśnie o Mikołaja Krawczyka. Trailer "project [rec]: paparazzi" poniżej. Rozpoznajecie niektórych bohaterów? Zobacz: Krawczyk nagrał piosenkę o miłości do Włodarczyk. Klip nakręcił na złomowisku Mikołaj Krawczyk z Agnieszką Włodarczyk i Aneta Zając na jednej imprezie:

Agnieszka Włodarczyk zachwycona teledyskiem Mikołaja Krawczyka
ONS
Newsy
Krawczyk nagrał dla Włodarczyk klip na złomowisku. Jak zareagowała?
Agnieszka skomentowała oryginalne wyznanie miłości

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Mikołaj Krawczyk postanowił zmienić branżę i z aktora stał się rockowym wokalistą. Nie po raz pierwszy zresztą próbuje swoich sił w muzyce - kilka lat temu pojawił się w popularnym jak na tamte czasy programie "Jak oni śpiewają" . W tym samym show występowała też jego obecna partnerka, Agnieszka Włodarczyk . Przypomnijmy: Włodarczyk opowiedziała o nowym singlu W utworze "Wykochaj mnie na śmierć" Mikołaj chciał pokazać jak wielkie jest jego uczucie do Włodarczyk z którą jest związany od 2012 roku. Specjalnie dla niej nagrał nawet teledysk na złomowisku. Nie ostudziło to jednak entuzjazmu aktorki, która jest wprost zachwycona tym, co zaprezentował jej partner. Na swoim Facebooku udostępniła link do wideo oraz dodała krótki komentarz od siebie:   Ach ten ROCKOHOLIC... Rozkochał mnie w sobie na śmierć:))) Ps. Kochanie dałeś czadu! Rewelacja!!! Jestem Twoją fanką:) - napisała Poniżej udostępniamy wam klip Mikołaja, który tak zachwala Agnieszka - niestety nie będziecie mogli go skomentować, ponieważ ta możliwość została zablokowana. Czyżby Krawczyk bał się krytyki? Zobacz: Gwiazdor pobił dziennikarze. Internauci: "To Mikołaj Krawczyk!" Włodarczyk i Krawczyk z wizytą w TVP:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner