Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Nowy teledysk Gosi Andrzejewicz
Newsy

Gosia Andrzejewicz nie poddaje się. Nagrała kolejny teledysk [WIDEO]

Będzie hit?

O Gosi Andrzejewicz już dawno ucichło. Artystka kilka razy już próbowała powrócić na scenę, ale z marnym skutkiem. Wyśmiał to nawet Kuba Wojewódzki, a jego uwaga mogła ją zaboleć. Zobacz: Wojewódzki wyśmiał powrót Gosi Andrzejewicz. Tak celna uwaga może ją zaboleć

Teraz wokalistka po raz kolejny próbuje zawładnąć polską sceną muzyczną i niewątpliwie jej się to może uda. Andrzejewicz nagrała bowiem kolejny teledysk, który jest inny niż wszystkie. Klip promuje nową płytę, którą gwiazda niedawno wydała, pt. "Film". Fani są zachwyceni, a melodia szybko wpada w ucho. Ponadto tekst do zapamiętania jest bardzo prosty, dlatego wróżymy sukces!

Jak Wam się podoba?

Zobacz na Polki.pl: Polki.pl przesłuchują Gosię Andrzejewicz

Nowy teledysk Gosi Andrzejewicz


Nowy teledysk Gosi Andrzejewicz

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ikony stylu Gosi Andrzejewicz
ONS
Newsy
Gosia Andrzejewicz chciałaby zamienić się na szafę z...
Wokalistka zdradziła czyj styl ją inspiruje

Gosia Andrzejewicz nie pojawia się w mediach tak często, jak u szczytu swojej kariery, ale wciąż jest bardzo popularną wokalistką w naszym kraju. Świadczy o tym spora frekwencja podczas jednego z ostatnich koncertów. Przypomnijmy: Tłumy na koncercie Gosi Andrzejewicz Ostatnio Gosia wzięła udział w specjalnym cyklu organizowanym przez serwis Polki.pl , w którym odpowiadała na pytanie dotyczące mody - jej ulubionych ciuchów i projektantów, których darzy największą sympatią. Gwiazda przyznała, że mogłaby się zamienić na szafę z... Beyonce . Dodała też, że inspiruje ją styl europejskich blogerek modowych, a ikoną mody jest dla niej Coco Chanel . Całe modowe "przesłuchanie" możecie przeczytać tutaj. Chcielibyście zobaczyć Gosię Andrzejewicz w stylizacjach a'la Beyonce? Dodajmy, że muzycznie Gosia inspiruje zagranicznych wokalistów. Zobacz: Rosyjska gwiazda SPLAGIATOWAŁA przebój Gosi Zobacz też galerię metamorfoz Gosi Andrzejewicz:

Gosia Andrzejewicz odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
ONS
Newsy
Andrzejewicz zarzuca manipulację Wojewódzkiemu: Padła propozycja za 15 tysięcy
Wokalistka umieściła długi wpis

Kuba Wojewódzki w swoim radiowym programie "Książę i żebrak" w Rock Radiu regularnie wkręca celebrytów. Kilka tygodni temu dzwonił do gwiazd podając się za organizatora jednej z imprez, na której ktoś zostawił portfel. Wtedy jego ofiarą padła Zosia Ślotała . Przypomnijmy: Wojewódzki sprawdził uczciwość gwiazd po balu TVN. Jedna dała się wkręcić W jednej z ostatnich audycji Kuba obrał sobie na cel Gosię Andrzejewicz . Telefon do wokalistki wykonano w imieniu dwutygodnika "Show" i zaproponowano odkupienie jej nagich zdjęć, które miałyby znaleźć się potem na łamach tabloidu. W materiale zaprezentowanym na antenie Andrzejewicz zdawała się nie mieć żadnych oporów co do samej oferty, chcąc tylko uściślić jaką kwotę gazeta jest w stanie jej zapłacić. Rozmowa stała się oczywiście przyczynkiem kilku publikacji, które nie stawiały jej w pozytywnym świetle. Zobacz: Tak dzisiaj wygląda Gosia Andrzejewicz. Nagrała klip po długiej przerwie Gosia postanowiła zareagować niemal od razu. Na jej Facebooku pojawił się obszerny wpis, w którym zarzuca Wojewódzkiemu manipulację rozmową. Twierdzi, że została ona zmontowana w taki sposób, aby jej zaszkodzić i nie ma nic wspólnego z realnym przebiegiem ich konwersacji.   Wczoraj odebrałam telefon od dziennikarza, który zadał mi pytanie odnośnie wysłania mojego selfie do magazynu SHOW (nikt nie wspominał o tym, że oczekuje moich rozbieranych fotek), padła również propozycja 15 tys. zł za owe fotografie. Ponieważ treść tej rozmowy budziła we mnie wątpliwości poprosiłam rozmówcę o redakcyjnego maila, celem sprawdzenia wiarygodności tej i informacji. Oczywiście tego fragmentu rozmowy nie usłyszycie już w przemontowanym- zmanipulowanym przez Kubę materiale. Poza tym nie trzeba nawet szczególnie wsłuchiwać się w ten materiał aby zauważyć, że moja wypowiedź nie ma charakteru ciągłego, nie...

Kuba Wojewódzki ostro o Gosi Andrzejewicz
ONS
Newsy
Wojewódzki wyśmiał powrót Gosi Andrzejewicz. Tak celna uwaga może ją zaboleć
Kuba w formie

Gosia Andrzejewicz w zeszłym roku bardzo postarała się o to, żeby wrócić z sukcesem na polski rynek. Wydała płytę z autorskim materiałem, a teledyski do singla nagrywała nawet za granicą. Postawiła również na wizerunek prawdziwej seksbomby. Przypomnijmy: Gosia Andrzejewicz wraca jako seksbomba. Pokazała kulisy nowej sesji Gosia miała nadzieję, że nowy album podbije serca słuchaczy. Niestety, stało się inaczej. O dziwo, płytą zainteresował się sam Kuba Wojewódzki . Jego recenzja również się jej nie spodoba. W nowym felietonie dla tygodnika "Polityka" napisał wprost - Andrzejewicz nie powinna wracać na scenę, a jeśli już, to nie tak szybko: Po pięciu latach oczekiwania wokalistka Gosia Andrzejewicz wydała swoją nową płytę zatytułowaną "Film". Album przynosi muzykę zaskakującą do tego stopnia, że nie możemy doczekać się kolejnych pięciu lat przerwy - pisze Zgadzacie się z jego opinią? Gosia jest przecież wojowniczką, na pewno tak łatwo nie podda się. Zobacz: Kuba wyśmiał romans Paulli i Dj Adamusa. Muzyk odpowiedział: Nawet on daje się manipulować Gosia Andrzejewicz świętuje urodziny z fanami:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner