Blue Cafe od kilkunastu lat świeci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Zaczęło się od sukcesów, kiedy to wokalistką była jeszcze Tatiana Okupnik. Dziś to Dominika Gawęda jest najbardziej rozpoznawalną twarzą grupy. Przypomnijmy: Gawęda przyparta do muru o relację z liderem Blue Cafe. W końcu zdradziła, czy kogoś ma.

Kilka dni temu odbyła się premiera ich nowego teledysku do piosenki "Cat". Tak kontrowersyjnego klipu, choć czarno-białego, jeszcze nie nagrali. Podziwiać w nim możemy zjawiskową Dominikę, które prezentuje się w kilku seksownych odsłonach. Sam utwór budzi mieszane uczucia fanów, co widać w ocenach na youtubie. Trzeba przyznać, że jest on oryginalny:

Kochani, z przyjemnością prezentujemy Wam wyczekaną muzyczną niespodziankę: kolejny teledysk z naszej płyty FRESHAIR! „Cat” został nakręcony tylko i wyłącznie dla Was – naszych wspaniałych fanów!!! Wielokrotnie pisaliście o tym, jak bardzo podoba Wam się ten utwór… Nie mogliśmy więc postąpić inaczej! – czytamy na profilu zespołu


Podoba Wam się?

Zobacz: Pojedynek na białe płaszcze: Gawęda vs. Kurdej-Szatan


Dominika Gawęda w Opolu"

Więcej na temat Dominika Gawęda Blue Cafe