Adele kadr do teledysku Hello

100 milionów dla Adele! Jej nowy teledysk na YouTube pobił kolejny rekord oglądalności! AKTUALIZACJA

Adele kadr do teledysku Hello

Nowy teledysk Adele "Hello" obejrzano na YouTube już ponad 106 milionów razy! Wystarczyło zaledwie 6 dni, by to osiągnąć. Teledysk "Hello" Adele miał premierę 23 pażdziernika i świat oszalał na jego punkcie. Już po pierwszej dobie od premiery "Hello" było rekordzistą. W ciągu 24 godzin obejrzano teledysk na serwisie YouTube ponad 23 miliony razy! Dla porównania - Taylor Swift i jej hit "Bad blood" w czasie doby uzyskali 20 milionów odtworzeń.

25 pażdziernika było 54 miliony odtworzeń "Hello" na YouTube. Obiecywaliśmy, że poinformujemy was, gdy padnie setka. I stało się! 106 milionów odwtorzeń w sześć dni! Czy ktoś to może pobić?

Adele wraca na scenę - nowy singiel "Hello"

Nowy album trafił do sprzedaży cztery lata po premierze płyty "21", która sprzedała się w nakładzie 30 mln egzemplarzy. Dlaczego przerwa trwała tak długo? Wokalistka poświęciła się macierzyństwu, ale również zmagała się z problemami zdrowotnymi. Przeszła operację nadwyrężonych strun głosowych i w związku z tym nie mogła koncertować. Dwa lata temu nagrała piosenkę "Skyfall", do filmu o przygodach Jamesa Bonda, za którą dostała Oscara.

 

Zapowiedź nowego singla Adele pojawiła się kilka dni temu w brytyjskiej telewizji. Wyemitowano ją w przerwie reklamowej programu "X-Factor". Na ekranie pokazały się słowa: "Hello, it's me / I was wondering if after all these years you'd like to meet / to go over everything / they say that time's supposed to heal ya / but I ain't done much healing...". Trzeba przyznać, że Adel potrafi budować napięcie! I wszystko wskazuje, że jej płyta będzie biła nowe rekordy popularności.

Podoba wam się nowy singiel Adele? Czy wolicie jej stary hit "Rolling in the Deep"? Zagłosujcie!

 

AKTUALIZACJA

 Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że nowy singiel Adele będzie absolutnym hitem roku?

Damy wam znać, gdy Adele stuknie setka:) Czujemy, że to kwestia dni...

 

Adele - teledysk do piosenki "Hello":

 

Za poprzedni album "21" Adele dostała 7 nagród Grammy, 2 statuetki Brit Awards i 12 nagród Billboard Music Awards. Czy nowa płyta pobije ten rekord?

Adele
ONS

Adele jest związana z Simonem Koneckim. Trzy lata temu urodził się ich syn Angelo James.

Adele, Simon Konecki
XPOSURE/ONS (2)

Więcej na temat Adele "Hello"
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43