David Bekcham ma nowy tatuaż
Facebook

David Beckham uwielbia tatuaże. Niedawno, specjalnie dla swojej córki, wytatuował sobie wizerunek Minionka! Przystojny piłkarz zdobył się teraz na podobny „prezent" - ale dla swojej żony, Victorii. Zobacz: Nowy tatuaż Davida Beckhama. Zrobił go specjalnie dla córki!

Czwartego lipca minęła 16. rocznica ślubu sportowca i piosenkarki. Z tej okazji David wytatuował sobie na palcu magiczną cyfrę 99 - na pamiątkę 1999 roku. Jest to nie tylko rok ślubu Victorii i Davida Beckhamów, ale i przyjścia na świat ich syna, Brooklyna. Nic dziwnego, że Beckham napisał na swoim Facebooku, że był on dla niego wyjątkowy.


Fani jednak wskazali na jeszcze jedno wydarzenie - Manchester United, w którym grał David, wygrał wówczas Champion League. Powodów do nowego tatuażu Beckham miał więc mnóstwo. Ale nam i tak najbardziej podoba się ten z rocznicą ślubu. Zwlaszcza gdy przypomnimy sobie, jak jedna z najsłynniejszych par show-biznesu wyglądała w ten dzień. Pamiętacie fryzury Davida i Victorii? Trochę się zmienili od tego czasu... Zawsze lubimy patrzeć na zdjęcia z tego bajkowego ślubu:

Zobacz: Victoria pokazała pierwszy raz zdjęcia ze ślubu z Davidem. Co to była za uroczystość!
 Więcej na temat Victoria Beckham David Beckham