Kinga Rusin, Małgosia Rozenek
EastNews/youtube-screenshoot

Dlaczego Małgorzata Rozenek nie pojawiła się w nowym spocie TVN? Wiemy!

Kinga Rusin, Małgosia Rozenek
EastNews/youtube-screenshoot

 

Za nami wiosenna ramówka TVN! Stacja jak zawsze przygotowała dla nas mnóstwo niespodzianek. Jednak największą z nich w tym roku okazał się taneczno-śpiewający spot wizerunkowy! Gwiazdy, m.in. Magda Gessler, Magda Cielecka czy Ania Starmach odważyły się na wykonanie utworu "Czekam w TVN". W spocie nie występuje jednak jedna z największych gwiazd stacji, Małgorzata Rozenek-Majdan. Dlaczego?

 

Rozenek komentuje spot TVN

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan była obecna na ramówce stacji, to jednak prezenterki zabrakło w spocie wizerunkowym. Nie oznacza to jednak, że gwiazdy nie będzie wiosną w telewizji. Małgorzata znów poprowadzi kolejną edycję "Projektu Lady". Na ramówce stacji Rozenek zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem! 40-latka postawiła na bardzo krótką mini i bluzkę z odkrytymi ramionami, a także różowe włosy! W rozmowie z dziennikarzami zdradziła, dlaczego nie ma jej w nowym spocie.

Mnie nie było w nim tak samo, jak wielu innych osób. Stacja TVN ma tak wiele twarzy, tak wiele gwiazd, że za każdym razem zmieszczenie wszystkich gwiazd może być problemem - wyznała Rozenek w Plotek.pl.

 

I dodała, że spot jej się bardzo podoba. Jednak największe uznanie powinien otrzymać... Hubert Urbański! 

Sam spot jest rewelacyjny. Każdy spot TVN-u jest naprawdę mistrzostwem świata. Każdy jest inny, każdy jest o czymś innym... i to jest świetne! Hubert Urbański skradł show - zakończyła.

Nowy spot TVN wzbudził wiele kontrowersji wśród internautów. A jakie jest wasze zdanie?

 

Zobacz też: Największe gwiazdy TVN na wiosennej ramówce! Rusin przyćmiła wszystkich?

 

Nowy spot TVN:

 

 

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała na ramówce stacji:

East News

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43