Robin Thicke walczy o powrót żony
ONS
Newsy

Robin Thicke walczy o wybaczenie zdradzonej żony. W bardzo nietypowy sposób [WIDEO]

Pomoże mu to ją odzyskać?


Robin Thicke na scenie muzycznej działa od wielu lat, jednak dopiero wydany w ubiegłym roku utwór "Blurred Lines" przyniósł mu sławę o jakiej marzył od dawna. Szerokim echem odbił się także jego występ z Miley Cyrus na VMA. Show, które zaprezentowała młoda gwiazda Disney'a raz na zawsze pozwolił jej zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Przypomnijmy: To koniec Hannah Montana! Wulgarna Cyrus wije się na scenie VMA 2013

Na początku lutego w mediach pojawiła się informacja, że małżeństwo muzyka z Paulą Putton przeżywa kryzys. Para zdecydowała się nawet na separację. Winą za rozpad związku obarczano wokalistę, który miał zdradzać swoją partnerkę. Teraz próbuje ponownie zdobyć jej serce i specjalnie dla niej wydał album zatytułowany "Paula". 

Na krążku znalazły się single, które mają przekonać Paulę do powrotu i wybaczenia. Myślicie, że to pomoże?

Zobacz: Robin Thicke rozstaje się z żoną

Zdjęcia z występu Miley:

Robin Thicke rozstał się z żoną
ONS
Newsy
Żyją tym całe Stany: Autor hitu "Blurred Lines" rozstaje się z żoną!
Robin Thicke ogłosił separację

Robin Thicke na scenie muzycznej działa już od wielu lat, ale bardzo długo czekał na swoje pięć minut. W końcu przyszedł jego czas, a w 2013 roku wszyscy oszaleli na punkcie przeboju "Blurred Lines", który wylansował wraz z Pharrellem Williamsem . Szerokim echem odbił się również jego występ z Miley Cyrus na VMA. Przypomnijmy: To koniec Hannah Montana! Wulgarna Cyrus wije się na scenie VMA 2013 Od czasu mocno seksualnego występu z Miley, Robin stał się też bohaterem prasy kolorowej. Amerykańskie media zaczęły pisać o jego upodobaniach do pięknych młodych kobiet i burzliwej przeszłości. Nie robiłoby to na nikim wrażenia, gdyby nie fakt, że Robin od 9 lat był szczęśliwym mężem pięknej Pauli Patton . Niestety, po raz kolejny błyskotliwa kariera odbiła się na życiu prywatnym wschodzącej gwiazdy. Małżeństwo poinformowało dziś, że zdecydowało się rozstać i ogłosiło stan separacji.   Zawsze będziemy się kochać i będziemy najlepszymi przyjaciółmi, jednak wspólnie zdecydowaliśmy się na separację - oznajmili w specjalnym oświadczeniu. Informacja o separacji i ewentualnym rozwodzie Robina Thicke to dziś temat numer jeden w USA. Ładnie razem wyglądali? Występ Miley i Robina na VMA 2013:

MILEY CYRUS oskarżona o rasizm
ONS
Newsy
Miley Cyrus zagra na żywo na MTV EMA 2013
Cały czas zastanawiamy się, czym Miley zaskoczy na scenie!

To jest rok Miley Cyrus ! Wokalistka i aktorka ma nowy image, który spotkał się z ciepłym przyjęciem jej fanów. Single "We can't stop" i 'Wrecking ball' biją rekordy popularności. Album "Bangers" okupuje pierwsze miejsca list przebojów. Miley ma 4 nominacje do nagrody EMA. Teraz gotowa jest zawładnąć sceną w Amsterdamie. Zobaczcie jej występ na gali MTV EMA! Występ Miley z piosenką 'Who Owns My Heart" w Madrycie w 2010 r. był jednym z najlepszych w historii gali. Od tej pory nastąpiła ewolucja stylu wokalistki. W sierpniu zaskoczyła publiczność odważnym występem na MTV VMA, gdzie towarzyszył jej Robin Thicke. Nic więc dziwnego, że na występ Miley na EMA wszyscy czekają z zapartym tchem. Co pokaże tym razem? Przekonaj się już 10 listopada!

Robin Thicke na gali MTV EMA
ONS
Newsy
Robin Thicke debiutuje na MTV EMA!
Nominowany do 4 nagród, autor "The Blurred Lines" wystąpi na żywo.

Robin Thicke jest na ustach wszystkich od kilku miesięcy, to wszystko dzięki hitowi "Blurred lines". W tym roku dał niezapomniamy i dyskutowany przez wszystkich występ z Miley Cyrus na gali VMA 2013. Jak możemy to przebić? Zobacz sam, oglądaj galę MTV EMA 2013! Wokalista i autor tekstów nominowany jest do 4 nagród, w tym w kategoriach Najlepsza Piosenka i Najlepszy Teledysk za "Blurred Lines" feat. T.I. i Pharrell. Do tego dokładamy Najlepszego Wykonawcę z USA i Najlepszy Występ w serii World Stage. Jestem wdzięczny i podekscytowany faktem, iż otrzymałem nominacje do nagrody. To będzie niezapomniana noc!' - mówi Robin. A my już o to zadbamy! Sprawdź 10 listopada, włącz relację na żywo!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner