Edyta Górniak

JUŻ JEST! Najnowszy singiel i teledysk Edyty Górniak do filmu "Dywizjon 303"!

Edyta Górniak

Światło dzienne ujrzał właśnie nowy utwór Edyty Górniak! Długo wyczekiwany przez fanów utwór do filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" już do przesłuchania! Zostanie hitem? Choć od kilku tygodni o diwie pisze się głównie w kontekście jej nowego partnera - przystojnego Mateusza Zalewskiego, przyszedł czas na zmianę! Artystka nagrała nowy piosenkę, na potrzeby filmu "Dywizjon 303".

 

Nowy singiel Edyty Górniak "Tylko Ty" już w sieci!

Musimy przyznać, że taką Edytę Górniak lubimy najbardziej. Piękna ballada, która jest wyznaniem miłości wyśpiewanym do ukochanego mężczyzny, już jest dostępna w sieci. Utwór jest współczesną wersją przedwojennej kompozycji, którą wykonywał między innymi Mieczysław Fogg śpiewając „Ty masz dla mnie coś”. Artystka, promując utwór jeszcze przed premierą, mówiła:

Utwór „Tylko Ty” to hołd złożony miłości i stempel na sercu życia. Jest także muzycznym symbolem tamtych czasów (...) Jestem bardzo szczęśliwa, że tak piękny projekt spłynął na moje ręce - czytamy na Onet.pl

W produkcji zobaczymy m.in: Piotra Adamczyka, Macieja Zakościelnego, Antoniego Królikowskiego, Jana Wieczorkowskiego, Krzysztofa Kwiatkowskiego, Marcina Kwaśnego, Nikodema Rozbickiego, Annę Prus oraz brytyjskich artystów: Carę Theobold, Andrewa Woodalla czy Johna Kay Steela.

 

Podoba Wam się?

 

Polecamy: Górniak NIE WEŹMIE ukochanego na premierę filmu przez Maćka Zakościelnego? Znamy całą prawdę!

 

Na festiwalu w sopocie wzruszyła i zachwyciła wykonaniem "Make Me Feel Like A Natural Woman" zaśpiewanym w hołdzie Arethy Franklin

Edyta Górniak
East News

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27