Maciej Stuhr na planie serialu "Szadź"
TVN/ Anna Włoch

"Szadź" - gdzie oglądać nowy serial z Maciejem Stuhrem?

Maciej Stuhr na planie serialu "Szadź"
TVN/ Anna Włoch

Widzieliście już nowy serial z udziałem Macieja Stuhra i Aleksandry Popławskiej? "Szadź" miała swoją premierę dokładnie 30 kwietnia - kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień. W produkcji na motywach powieści Igora Brejdyganta poznajemy przerażającą historię Piotra Wolnickiego (w tej roli Maciej Stuhr). Główny bohater jest charyzmatycznym wykładowcą i kochającym ojcem dwójki dzieci, który okazuje się... seryjnym mordercą! 

Nowe odcinki "Szadzi" tylko w sieci

"Szadź" to thriller z wątkiem kryminalnym w tle. Komisarz Polkowska (Aleksandra Popławska) próbuje rozwiązać zagadkę śmierci młodych studentek. Czy trafi na ślad mordercy? Czy Polkowska dowie się, dlaczego wszystkie ofiary Wolnickiego są głęboko wierzące? Odpowiedzi na te pytania poznamy oglądając serial "Szadź"! Nową produkcję można oglądać na serwisie player.pl, w ofercie płatnej.  Co tydzień będzie emitowany premierowy odcinek serialu. 

Kto jeszcze wystąpi w nowym serialu produkowanego przez Player Original? Okazuje się, że "Szadzi" oprócz Macieja Stuhra i Aleksandry Popławskiej zobaczymy również m.in.: Bartosza Gelnera, Annę Cieślak, Zofię Domalik czy Cezarego Łukaszewicza. 

Fabuła serialu skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska). Gdy w pobliżu Opola zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny policja przypuszcza, że może to być zbrodnia na tle religijnym. Szczególną uwagę zwraca pozostawiony na ciele ofiary medalik z figurką Serafina- czytamy w informacji prasowej.

Oglądacie serial "Szadź"? Myślicie, że produkcja będzie hitem?

Zobacz także: Znasz kultowe polskie filmy i seriale? To jak nazywają się ich bohaterowie... Rozwiąż nasz quiz!

Serial "Szadź" można oglądać na player.pl

Aleksandra Popławska na planie serialu Szadź
materiały prasowe TVN

Więcej na temat Maciej Stuhr serial
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48