Piotr Adamczyk i Anna Dereszowska w nowym serialu Polsatu "Mayday"
mat. prasowe

Nowy serial Polsatu będzie hitem? "Mayday" rozbawia do łez! Kiedy premiera? 

Piotr Adamczyk i Anna Dereszowska w nowym serialu Polsatu "Mayday"
mat. prasowe

Już 3 i 10 października widzowie Polsatu zobaczą premierową odsłonę nowego serialu "Mayday". W najnowszej produkcji pojawią się: Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk oraz Adam Woronowicz. Kogo zagrają w serialu?

Nowy serial w Polsacie

Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów! „Mayday” to diabelnie inteligentna mieszanka komedii pomyłek, prowokacyjnego komizmu sytuacyjnego oraz błyskotliwych werbalnych potyczek, a wszystko to serwuje nam niezawodna komediowa obsada.

Piotr Adamczyk w serialu "Mayday" wcieli się w głównego bohatera, Jana Kowalskiego. Janek to czarujący kłamca, który wykorzystuje każdego, kto mu na to pozwala, w szczególności dwie piękne kobiety, ślepo
i szaleńczo w nim zakochane.

To bigamista, oszust i przestępca, bo pamiętajmy, że bigamia jest przestępstwem. Ale ma jakiś rodzaj wdzięku i jest naprawdę zakochany w obu swoich żonach. Mawia zresztą, że są to dwie strony tego samego medalu i wspólnie tworzą kobietę idealną, a on nie potrafi z żadnej z nich zrezygnować. Po prostu chłopak gdzieś po drodze się pogubił, a przez pięć lat funkcjonowania w podwójnym związku nauczył się jeszcze lepiej kręcić i stawiać na swoim – opowiada o swojej postaci Piotr Adamczyk.

Adam Woronowicz z kolei zagra Staszka, kolegę Janka Kowalskiego.

To postać szalona, ale ma dużą łatwość wchodzenia w różne sytuacje
i pomaga Jankowi w całej akcji - zdradza Woronowicz.

W serialu "Mayday" zobaczymy również Weronikę Książkiewicz. Aktorka zagra żonę Janka, serialową Marię.  Stateczna i ułożona żona głównego bohatera nie uznaje odmownych odpowiedzi, ma tendencje do pracoholizmu oraz wydaje potężne pieniądze, żeby uwić sobie i swojemu mężowi piękne, luksusowe gniazdko.

Maria jest przede wszystkim perfekcyjną panią domu. Poświęca całe swoje życie i karierę, by zbudować idealny dom, a w momencie, gdy zderza się z rzeczywistością, następuje kryzys. Wynosi z tego jednak ważną nauczkę, że plany stworzenia wspaniałego domu i szczęśliwej rodziny nie mogą zawierać się w kolorze ścian. Że nie to jest w życiu najważniejsze – opowiada Weronika Książkiewicz.

Komediowy prostokąt zamyka Anna Dereszowska w roli roztrzepanej, szalenie uroczej Baśki, drugiej (czy też może pierwszej?) żony Janka, z którą ten mieszka w Warszawie. Baśka jest utalentowaną masażystką, która marzy o założeniu ze swym przyjacielem Iwo salonu masażu, ale nigdy nie jest w stanie wyczuć odpowiedniego momentu do działania. 

Jesteście ciekawi nowego serialu Polsatu? My bardzo! Coś czujemy, że będzie hitem! 

Dwa premierowe odcinki "Mayday" już 3 października (w sobotę) o godzinie 20:00, oczywiście na antenie  Telewizji Polsat!

Zobacz także: Czy Agnieszka Sienkiewicz ma w sobie coś z Doroty? Niezwykły wywiad z gwiazdą „Przyjaciółek”

Będziecie oglądać nowy serial Polsatu?

Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz w nowym serialu Polsatu "Mayday"
mat. prasowe

Premiera "Mayday" już 3 października o godzinie 20:00.

Piotr Adamczyk i Weronika Książkiewicz w nowym serialu Polsatu "Mayday"
mat. prasowe

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39