Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy

"Rolnik szuka żony" Oto QUIZ dla prawdziwych fanów! Sprawdź, jak dokładnie oglądałeś 3. odcinek

"Rolnik szuka żony" Oto QUIZ dla prawdziwych fanów! Sprawdź, jak dokładnie oglądałeś 3. odcinek

W trzecim odcinku "Rolnik szuka żony" emocji nie brakowało! Jeden z uczestników zdecydował się na pożegnanie swojej faworytki, popłynęły łzy po rozstaniu, a kandydat pięknej Magdaleny na różne sposoby walczył o jej uwagę i udało mu się, bo został zaproszony do gospodarstwa rolniczki. Trzeci odcinek "Rolnik szuka żony" 7 był pełen niespodzianek. Sprawdźcie, jak uważnie oglądaliście hitowy program TVP?

Sprawdźcie się w naszym quizie!

Zobacz także: Internauci oburzeni zachowaniem Józefa z "Rolnik szuka żony"! Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało

Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?
TV-Show
"Rolnik szuka żony 7": Mateusz, kandydat Magdy, ostro walczył o dziewczynę! Czy zaprosiła go do domu? 
"Rolnik szuka żony 7": Mateusz, kandydat Magdy, ostro do innych chłopaków! Czy uczestniczka go wybrała?

Za nami trzeci odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Uczestnicy show tym razem musieli wybrać po trzech kandydatów, których zaprosili na swoje gospodarstwa! Na kogo postawiła Magda, 27-letnia uczestniczka, która w historii show otrzymała najwięcej listów? Zobaczcie! Magda z "Rolnik szuka żony" wybrała trzech chłopaków do swojego domu! Na samym początku Magda musiała wybrać pięciu panów, byli to: Mateusz, Paweł, Emil, Adam i Karol. Po grze, którą wymyśliła, została tylko trójka. Najbardziej o Magdę walczył 27-letni Mateusz, który zaskoczył dziewczynę aż 11 tatuażami i luźnym podejściem do życia. Kiedy mógł przepytać chłopaków, zaatakował Pawła: Jesteś bardzo poważnym gościem, czy nie uważasz, że zbyt poważnym? Czy jest jakaś spontaniczność w twoim życiu? - zapytał Mateusz. Oczywiście, że jest. Jestem towarzyski, uśmiechnięty, wszystko jest u mnie jak w najlepszym porządku - spokojnie odpowiedział Paweł.  Odważne pytanie zadał również Adamowi: Mateusz: Adam, czy jesteś zazdrosnym gościem? Adam: Jeśli ufam dziewczynie, nie robię problemów, żeby spotykała się z innymi bądź przyjacielem. Ostatecznie, do domu zaprosiła właśnie tych trzech panów: Mateusza, Adama i Pawła. Skąd taka decyzja? O Pawle mogę powiedzieć, że jest zrównoważony, poukładany. O Adamie, że to zagadka. A o Mateuszu, że nie będę się z nim nudziła. Nie zakochałam się jeszcze w żadnym, to nie tak szybko przychodzi. Któremu z nich kibicujecie najbardziej?  

Rolnik szuka żony 7: Kogo do domu zaprosił Paweł
Newsy
Paweł z "Rolnik szuka żony 7" ma już jedną faworytkę! Odrzucił zaś Sandrę, która zauroczyła go na samym początku! 
Czy Paweł z Rolnik szuka żony 7 podjął słuszną decyzję?

W tym tygodniu uczestnicy "Rolnik szuka żony" musieli podjąć decyzję, których uczestników zaproszą do siebie do domu! Na kogo postawił Paweł? Która z pań ma szansę podbić serce spokojnego rolnika, który marzy o rodzinie i dzieciach? Wsród kandydatek jest zdecydowana faworytka! I nie jest to Sandra. Paweł z "Rolnik szuka żony 7" odrzucił Sandrę!  Sandra była wśród piątki dziewczyn, która przeszła do kolejnego etapu. Jednak finalnie Paweł nie zdecydował się na zaproszenie dziewczyny do domu, mimo że w pierwszym odcinku był pod jej wielkim wrażeniem - choć tylko za sprawą listu i nagrania. Jego zadanie (panie musiały namalować swoje wyobrażenie o życiu z nim na wsi) sprawiło, że odrzucił kandydatkę: Za dużo nas różni, ale bardzo Cię lubię i podziwiam - powiedział przy pożegnaniu dziewczyny. Wcześniej okazało się, że dziewczyna nie jest jeszcze pewna co do założenia rodziny i dzieci: Paweł ma duże oczekiwania co do rodziny, a we mnie nie jest to jeszcze oczywiste - powiedziała Sandra. Ostatecznie Paweł zaprosił do domu Martę, Agnieszkę i Natalię. Faworytką jest zdecydowanie Marta. Rolnika rozczulił obraz namalowany przez dziewczynę - gromadka dzieci, psy oraz dom. Paweł poczuł, że zdecydowanie nadają na tych samych falach i co do niej nie miał żadnej wątpliwości, że chce ją widzieć u siebie na gospodarstwie.  Czy Paweł podjął dobrą decyzję?   

Paweł z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Internauci są zachwyceni empatią Pawła z "Rolnik szuka żony 7"! W nowym wpisie nawiązał do kandydatek
Internauci są zachwyceni empatią Pawła z "Rolnik szuka żony 7"! W nowym wpisie nawiązał do kandydatek

W dzisiejszym odcinku " Rolnik szuka żony " uczestnicy wybiorą maksymalnie pięciu kandydatów, którym dadzą szansę na zdobycie swojego serca. To zdecydowanie ważny moment dla każdego - zarówno rolników, jak i osób starających się o ich względy. Paweł, jeden z uczestników siódmej edycji miłosnego show TVP. dodał szczery wpis dotyczący kandydatek, które napisały do niego listy. Czy zasugerował komu da szansę? Internauci są oczarowani tym, co przeczytali.  Zobacz także:  Katarzyna, kandydatka Maćka z "Rolnik szuka żony" ma już doświadczenie przed kamerą! Gdzie występowała? Paweł z "Rolnik szuka żony 7" o kandydatkach z programu Paweł Bodzianny to jeden z uczestników 7. edycji "Rolnik szuka żony". W dzisiejszym odcinku będzie musiał wskazać, które maksymalnie pięć kobiet, które starają się o jego względy będzie chciał bliżej poznać.  Paweł ma 38-lat i pragnie założyć rodzinę i mieć dzieci. Trzy lata temu wziął udział w innym programie. W "Wyspie przetrwania" dał się poznać jako silny i niczego nie bojący się mężczyzna. Tutaj odkrywa przed publicznością zupełnie inne cechy. W najnowszym wpisie na Instagramie nawiązał do dzisiejszego odcinka "Rolnik szuka żony". Farmer - bo taki ma pseudonim, przyznał, że były to dla niego naprawdę ciężkie decyzje:  Na stole przede mną są zdjęcia dziewczyn, które po przeczytaniu listów, zaprosiłem na spotkanie na żywo. Finalnie do kolejnego etapu może przejść maksymalnie pięć z nich, a na farmę zaproszę już tylko trzy. Chyba jeszcze nigdy nie stałem przed tak trudnym wyborem. Odrzucić kogoś po pierwszym wrażeniu jakie zrobił.. Znam to uczucie i nie jest ono przyjemne.  Internauci są zachwyceni empatią mężczyzny i nie szczędzą...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner