Lilka i Mateusz M jak miłość
Instagram
Newsy

Nowy QUIZ z "M jak miłość"! Oglądaliście ostatni odcinek serialu? Jeżeli tak to sprawdźcie, czy wszystko pamiętacie!

Czas na nowy quiz z "M jak miłość"! Oglądaliście ostatni odcinek hitu o rodzinie Mostowiaków? Pamiętacie, co dokładnie wydarzyło się w 1531 odcinku serialu?

Czas na nowy quiz z "M jak miłość"! Oglądaliście ostatni odcinek hitu o rodzinie Mostowiaków? Pamiętacie, co dokładnie wydarzyło się w 1531 odcinku serialu? Kto wrócił do Grabiny, co Kisielowa powiedziała policjantowi Staszkowi i kogo ścigali Andrzejek i Rafał? Jeżeli znacie odpowiedzi na te pytania to spróbujcie rozwiązać nasz quiz!

Rozpoczynamy!

Zobacz także: Metamorfoza Izy w "M jak miłość". Chodakowska ma nową fryzurę!

Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Już jest! Zobaczcie gorący zwiastun nowego sezonu "M jak miłość"!
Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już 8 września na antenie Telewizyjnej Dwójki zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu serialu o rodzinie Mostowiaków.

Na ten moment czekają wszyscy fani "M jak miłość"! Już 8 września na antenie Telewizyjnej Dwójki zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu serialu o rodzinie Mostowiaków. Co wydarzy się w życiu bohaterów i jak potoczą się ich losy? Tego dowiemy się już za kilka dni! Teraz możecie zobaczyć gorący zwiatun 21. serii "M jak miłość", w której z pewnością nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wielkich emocji. Ciąża Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), finał sprawy Olka (Maurycy Popiel) czy kryzys w związku Kingi (Katarzyna Cichopek) i Pawła (Marcin Mroczek) to tylko niektóre wątki, które pojawią się w nowych odcinkach "M jak miłość"!  Zobaczcie sami! Zobacz także:   Słynne cytaty z "M jak miłość". Pamiętacie, kto to powiedział? Sprawdź się w naszym quizie Już wkrótce dowiemy się jaki wyrok usłyszy Olek.

Kamil Gryc zwiastun M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen zwiastun
Newsy
"M jak miłość": Kamil Gryc zamieszka z córką w dawnym domu Chodakowskiej? Joanna na zawsze znika z serialu!?
"M jak miłość": Kamil Gryc zamieszka z córką w dawnym domu Chodakowskiej? Joanna na zawsze znika z serialu!?

Nowy sezon „ M jak miłość ” jest pełen niespodzianek. Okazuje się, że Kamil Gryc, który sporo namieszał w życiu dawnych przyjaciół nie tylko nie zniknie, ale okaże się, że jest ojcem. Niespodziewanie dla wszystkich to Magda zdecyduje się pomóc dawnemu kochankowi stworzyć dom dla jego córki Poli. Budzyńska, wiedząc, że Joanna zaplanowała wyjazd do swojego ojca we Francji wpadnie na pomysł, aby to Gryc zamieszkał w jej domu razem z córką. Czy to oznacza, że Chodakowska nie planuje powrotu? Kamil Gryc zamieszka z córką w dawnym domu Chodakowskiej!? Kamil Gryc zupełnie nie spodziewał się, że przyjdzie mu zostać ojcem i to całkiem sporej dziewczynki. W 1535 odcinku serialu, jak podaje serwis superseriale.se.pl, dawna kochanka Kamila podrzuci do niego 6-letnią Polę i od tego momentu to Gryc będzie musiał zajmować się córką. Mężczyzna będzie nie tyle zaskoczony, co przerażony nową sytuacją, ale szybko wpadnie na kolejny przebiegły pomysł i poprosi Magdę o pomoc przy córce, w ten sposób będzie chciał się zbliżyć do żony Andrzeja. Kiedy Kamil i Andrzej pojadą odebrać Polę na lotnisko, Magda szybko znajdzie dla przyjaciela i jego córki nowy dom! Okazuje się, że Joanna zdradziła Budzyńskiej, że nie zamierza wracać do Polski przez najbliższe miesiące, a wtedy Magda  zaoferuje Kamilowi i Poli, aby zamieszkali w domu na Wietrznej. W ten sposób Kamil będzie cały czas blisko Kingi i Magdy. Wydaje się, że w "M jak miłość" zaskakujących sytuacji nie zabraknie.  Chcielibyście, żeby Magda i Kamil znów byli razem? Zobacz także:  Metamorfoza Izy w "M jak miłość". Chodakowska ma nową fryzurę! Wyjazd Joanny do Francji jest już przesądzony. Kamil Gryc sporo namiesza w relacjach dawnych przyjaciół.  

Teresa Lipowska z M jak miłość
Mat. pras.
Newsy
Teresa Lipowska o "M jak miłość" i Witoldzie Pyrkoszu. Zdradziła jego największy sekret!
Teresa Lipowska o "M jak miłość" i Witoldzie Pyrkoszu. Zdradziła jego największy sekret!

Spotykamy się w warszawskim mieszkaniu aktorki. Teresa Lipowska (83) zaprasza do stołu i szykuje herbatę. Pokazuje swoje nagrody, statuetki, osiągnięcia życia, a także kolekcję ponad 170 aniołów, które dostała od fanów. W październiku 2000 roku padł pierwszy klaps na planie „M jak miłość” i do dziś to najchętniej oglądany serial w Polsce. Niezmiennie od 20 lat! A wśród aktorów nie ma nikogo, kto tak jak Teresa Lipowska znałby wszystkie tajemnice tej produkcji. Na czym polega fenomen „M jak miłość” ? Scenarzystka Ilona Łepkowska wymyśliła wszystko cudownie! To był pierwszy serial, który opowiadał o problemach trzypokoleniowej rodziny mieszkającej na przedmieściach. To nie była ani wieś, ani metropolia i dlatego ludzie szybko się z nami utożsamili. Kobiety pisały do mnie: „Wie pani, zaczęłam panią naśladować. Choć z mężem jesteśmy czterdzieści lat po ślubie, to ja teraz wprowadziłam w życie podpatrzone u pani zwyczaje. Przytulę męża, cmoknę go w policzek przed snem. Już się nie wstydzę i to mi się sprawdza”. A młodzi czasem piszą? Były takie sceny, kiedy Barbara pojechała ze starszym wnukiem na kolonie do wnuczki, bo dowiedziała się, że ona ma kłopoty. Wtedy nastolatki pisały z tęsknotą: „Żeby mieć taką babcię!”. Dzięki temu serialowi jestem osobą niezwykle szczęśliwą. Dał mi ogromną popularność. Wcale nie uważam, że jestem najlepszą polską artystką, ale ten serial zrobił ze mnie najpopularniejszą i najbardziej kochaną mamę, babcię, prababcię i teściową. Zdarza się, że ludzie biegną za mną na ulicy z bukietem słoneczników, bo wiedzą z wywiadów, że te kwiaty kocham najbardziej. To miłe.  Jest pani skarbnicą wspomnień o „M jak miłość”. Czy pamięta pani pierwszy dzień zdjęciowy? Kiedyś dostałam...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner