Newsy

Krzysztof Gojdź rusza z nowym programem! Pomoże uczestniczkom zawalczyć o siebie

Krzysztof Gojdź rusza z nowym programem! Pomoże uczestniczkom zawalczyć o siebie

Co dzisiaj robi Krzysztof Gojdź? Lekarz jakiś czas temu niespodziewanie sprzedał swoją klinikę i zniknął z polskiego show-biznesu. Słynny chirurg w rozmowie z nami zapowiedział już, że planuje otworzyć kontrowersyjny biznes. Ale jak się dowiedzieliśmy na tym nie zamierza poprzestać. Gojdź ma pełno planów na siebie i niedługo rusza z nowym projektem medialnym! 

To misyjny format dla amerykańskiej telewizji - powiedział Party.pl Krzysztof  Gojdź.

I dodał, że w Polsce również zobaczymy jego najnowszy program! Czego będzie dotyczył? Posłuchajcie, co lekarz zdradził w rozmowie z nami. 

Krzysztof Gojdź na wakacjach
Instagram

Zobacz także: TYLKO U NAS! Krzysztof Gojdź podbije Amerykę? Wiemy, co planuje zrobić w Miami! 

Krzysztof Gojdź
ONS
TV-Show
Krzysztof Gojdź cieszy się, że odpadł z "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie jego wpis!
Doktor podziękował fanom za wsparcie.

  Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa odpadli z "Tańca z Gwiazdami" w 6. odcinku programu. Duet świetnie zaprezentował się na parkiecie, jednak mimo tego, nie udało im się zdobyć odpowiedniej ilości punktów, by przejść do kolejnego odcinka tanecznego show Polsatu. Krzysztof Gojdź pożegnał się z widzami "Tańca z Gwiazdami", zamieszczając na Facebooku specjalne oświadczenie. Co napisał?   Zobacz też:  Z kim Krzysztof Gojdź spędza czułe poranki w swoim luksusowym mieszkaniu? Zdradził to tylko nam!   Pożegnanie Krzysztofa Gojdzia po "Tańcu z Gwiazdami"   Najbardziej znany chirurg plastyczny w Polsce, podziękował swoim fanom za wsparcie w czasie trwania hitowego show Polsatu. Zaznaczył jednak, że... taniec towarzyski raczej nie przypadł mu do gustu. Mimo tego, będzie miło wspominał swój udział w "Tańcu z Gwiazdami".   - Dziś poranne espresso bez wstawania na trening do Tańca z Gwiazdami:). Bardzo Wam dziękuję za to, że oglądaliście to show i głosowaliście. To była dla mnie świetna przygoda. Nabrałem kondycji, schudłem i poznałem fajnych ludzi. No a taniec towarzyski to nie moja bajka, ale w życiu trzeba wszystkiego spróbować i bawić się. Żyć na totalnym luzie:) - napisał Krzysztof Gojdź na Facebooku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, lekarz poinformowała, że swoje honorarium przeznaczy na rzecz potrzebujących. Tym razem pieniądze trafią do Kingi z miasta, z którego pochodzi Krzysztof Gojdź. - Jak wiecie swoje honorarium z każdego odcinka przeznaczałem na pomoc innym. Tym razem na leczenie Kingi z mojego miasteczka Dębna. Cieszę się, że chociaż w taki sposób mogłem ją wesprzeć.   Lekarz zdecydował się na piękny gest nie tylko w stosunku do Kingi, ale również... Beaty Tadli! Zaapelował do widzów, żeby to na nią głosowali! Dziennikarka jest mu wdzięczna, ale jednocześnie...

Agata Duda
East News
Newsy
"Ma całe zoo na twarzy". Krzysztof Gojdź ocenia wygląd Agaty Dudy!
"Ma całe zoo na twarzy". Krzysztof Gojdź ocenia wygląd Agaty Dudy!
Krzysztof Gojdź zdradził, co zrobi z pieniędzmi z Tańca z Gwiazdami
Newsy
Wiemy, co Krzysztof Gojdź zrobi z pieniędzmi za 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Zdradził też, dlaczego wyglądał jak "Drakula"
Wiemy, co Krzysztof Gojdź zrobi z pieniędzmi za 1. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Zdradził też, dlaczego wyglądał jak "Drakula"
Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner