Newsy

Ewa Drzyzga o swoim nowym programie w TVN: "Jestem zaniepokojona..." Co ją tak martwi?

Ewa Drzyzga o swoim nowym programie w TVN: "Jestem zaniepokojona..." Co ją tak martwi?

Ewa Drzyzga dostała nowy program w TVN! Jej "Rozmowy z toku" zniknęły z anteny po 16 latach, ale Edward Miszczak nie wyobraża sobie ramówki stacji bez Ewy! Drzyzga poprowadzi program "36,6°". O czym będzie? O metodach walki z różnymi chorobami! Gwiazda stresuje się przed premierą:

Nie zorientowałam się, że zaczynam coś nowego, bo ciągle mi się wydaje, że jestem w pracy. [...] Jestem zaniepokojona tym, że za mało wiem. U mojego boku będzie na szczęście ekspert ze wszystkimi tytułami - mówi nam Ewa Drzyzga.

Co jeszcze nam powiedziała na temat nowego programu? Zobaczcie sami! Premiera "36,6°" już 18 marca o 18 w TVN.

 

Zobacz także: "Rozmowy w toku" znikają z anteny! A jak przez wszystkie te lata zmieniała się Ewa Drzyzga?

 

Ewa Drzyzga poprowadzi nowy program!

Ewa Drzyzga na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

Ewa Drzyzga w programie Rozmowy w toku
Eastnews
Newsy
Co dalej z karierą Ewy Drzyzgi? "Rozmowy w toku" spadają z anteny, ale ona ma już nowy plan. Jaki?
Co dalej z karierą Ewy Drzyzgi? "Rozmowy w toku" spadają z anteny, ale ona ma już nowy plan. Jaki?

To już koniec "Rozmów w toku". Wczoraj okazało się, że po 16 latach emisji program schodzi z anteny TVN. Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że przyszedł czas na zmiany i nowe programy w ramówce TVN. Co dalej z jej karierą?   Ewa Drzyzga dostanie nowy program w TVN   Prezenterka była dziś gościem TVN i zdradziła, jak długo będą emitowane jeszcze "Rozmowy w toku". Jeszcze cały październik i może pierwszy tydzień listopada będą emitowane odcinki, powiedziała Ewa Drzyzga. Co będzie robić po zakończeniu nagrań do programu? Okazuje się, że Ewa dostała nowy program. Co to będzie? Nie chciała wiele zdradzić, ale za to powiedziała, kiedy wystartuje jej nowe show! To będzie coś innego, jestem zobowiązania tajemnicą zawodową. Widzowie muszą mieć coś nowego, co dostaną na wiosnę. Premiera w marcu. Cieszycie się, że Ewa Drzyzga nie znika z telewizji? Będziecie oglądać jej nowy program?   ZOBACZ:  "Rozmowy w toku" znikają z anteny! A jak przez wszystkie te lata zmieniała się Ewa Drzyzga?   Rozmowy w toku po 16 latach emisji spadają z anteny Ewa Drzyzga dostała nowy program w TVN Nowy program prezenterki trafi na antenę już wiosną

Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?
TV-Show
To koniec "Rozmów w toku" Drzyzgi w TVN! Program spada z anteny po... 16 latach!
Co dalej z Ewą?

Program "Rozmowy w toku" spada z anteny TVN po 16 latach emisji! Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że to koniec popularnego programu. Jak zapewnia, czas na nowe wyzwania!   To koniec "Rozmów w toku" - dlaczego? Ewa Drzyzga przyznała, że nadszedł czas na zmiany, ponieważ TVN stawia na innowacyjne programy. Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - powiedziała Ewa Drzyzga. Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie wyemitowany 31 października. Do tej pory powstało ponad 2600 odcinków. Ewa Drzyzga przez 16 lat pracy na planie rozmawiała na różne tematy z tysiącami gości.   "Rozmowy w toku" nierzadko wzbudzały spore kontrowersje. W programie Ewa Drzyzga poruszała z gośćmi bardzo kontrowersyjne tematy. Niedawno talk show został ostro skrytykowany przez KRRiT, która ukarała redakcję za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży. TVN musiał zapłacić aż 250 tys. złotych kary. Nie da się jednak ukryć, że program przynosił stacji TVN rekordowe dochody. W 2013 roku Ewa Drzyzga została okrzyknięta najbardziej dochodową gwiazdą w Polsce. „Rozmowy w toku” zarobiły wówczas aż 134 mln złotych.   Zobacz także: Ewa Drzyzga zarobiła krocie na reklamie! To jedna z najwyższych gaż - Socha i Mucha mają konkurencję!   To koniec "Rozmów w toku"!   Program Ewy Drzyzgi po 16 latach spada z anteny.   Żałujecie?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner