ONS

Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym filmie! Będzie hit?

ONS

Na taką wiadomość czekaliśmy od dawna! Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, dlatego każda jej nowa rola to prezent dla fanów oraz publiczności. Ostatnio głównie widywaliśmy ją w serialach, lecz już wkrótce piękna aktorka pojawi się na dużym ekranie. Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska rzuca aktorstwo? Wiemy jaka jest prawda!

W najnowszym wydaniu magazynu "Party" możemy przeczytać o tym, że nowy film z udziałem Kożuchowskiej będzie powstawał już w te wakacje. Zdjęcia będą powstawały w Warszawie i w Płocku, a produkcją zajmie się Federico Film Pawła Plucińskiego, producenta obsypanego nagrodami za film „Mój rower”. Kożuchowska ma zagrać jedną z głównych ról! Podobno aktorka od lat marzyła o zagraniu w tego typu projekcie, więc jest bardzo szczęśliwa, że jedna z ról przypadła właśnie jej:

Teraz jej marzenia się spełnią! Ostatni raz mogliśmy podziwiać Gośkę w „Senności” Magdaleny Piekorz w 2008 roku. Pokazała wówczas, na co ją stać. Teraz zapewne będzie podobnie! - mówi znajoma aktorki na łamach magazynu "Party".

Wybierzecie się do kina na nowy film z Małgosią?

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska skradła spojrzenia na pokazie mody

  

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59