Nowy chłopak Britney Spears
ONS

Britney Spears ma nowego chłopaka. Jest przystojny i ma boskie ciało

Nowy chłopak Britney Spears
ONS

Kilka miesięcy temu Britney Spears rozstała się ze swoim dotychczasowym chłopakiem, Davidem Lucado. Para przeżywała kryzys, a gwoździem do trumny okazała się zdrada mężczyzny. Piosenkarka szybko rzuciła się w wir pracy i odbyła tournee promocyjne po Europie, gdzie zachwalała swoją debiutancką kolekcję bielizny. Odwiedziła m.in. Polskę. Przypomnijmy: Britney mocno stresowała się wywiadami w Polsce. Kulisy zdradziła celebrytka

Gwiazda podkreślała w wywiadach, że mimo złamanego serca, jest gotowa na nową miłość. I nie musiała na nią długo czekać. Jak donosi magazyn "Closer", Britney znalazła pocieszenie w ramionach niejakiego Williego Gomeza, który jest tancerzem na jej koncertach "Piece of Me" w Las Vegas. Willi może pochwalić się imponująco wyrzeźbionym ciałem, więc chyba nikogo nie powinno dziwić, że wpadł w oko księżniczce popu.


Kiedy pracują razem, zachowują się profesjonalnie i trzymają dystans, jednak za kulisami nie mogą się sobą nacieszyć. Po jednym z koncertów poznał jej synów i miło spędzili wspólny czas - czytamy w "Closer".


Pasują do siebie?

Zobacz: Jastrzębska rozmawiała z Britney. Zdradziła zaskakujące kulisy wywiadu z gwiazdą


Britney i jej były mąż, Kevin Federline:

Britney Spears w Złotych Tarasach:

Więcej na temat Britney Spears Willie Gomez
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27