Nowy adorator Małgorzaty Rozenek
ONS

Rozenek na wakacjach poznała nowego adoratora biznesmena

Nowy adorator Małgorzaty Rozenek
ONS

Małgorzata Rozenek w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy stała się jedną z najjaśniejszych telewizyjnych gwiazd. W karierze nie przeszkodził jej nawet rozwód, który odbył się w pokojowych stosunkach, bez prania brudów, a byli małżonkowie ciągle pozostają w bliskich i przyjacielskich relacjach. Zobacz: Rozenek z byłym mężem i synami wraca z obiadu

Rozenek jest bardzo atrakcyjną kobietą i nic dziwnego, że gdy teraz jest wolna, o jej względy zaczęli zabiegać mężczyźni. Jak podaje "Świat i Ludzie" Małgorzata ma nowego adoratora. Gwiazda spędziła z nim swoje ostatnie wakacje w Toskanii.

Franco jest biznesmenem. Poznali się na przyjęciu u znajomych i od razu było widać, że między nimi jest rodzaj szczególnego porozumienia. Proponował spotkania, zapraszał na kolacje i nieustannie ją komplementował. Zachwycił się jej intelektem, świetną organizacją i oczywiście urodą, bo przecież nie da się ukryć, że Gośka jest bardzo atrakcyjną kobietą - zdradza tygodnikowi znajoma Rozenek.


Małgorzata pomimo miło spędzonego czasu w słonecznej Italii na razie nie chce na razie zaprzątać sobie głowy nowym mężczyzną, nie jest jeszcze gotowa na zaangażowanie się w nowy związek.

- Chce zająć się dziećmi i swoim rozwojem. Teraz tylko to się liczy - powiedziała tabloidowi przyjaciółka gwiazdy.


Mamy nadzieję, że Małgorzata Rozenek niebawem ułoży sobie jeszcze perfekcyjniej życie prywatne. Tak piękna kobieta nie powinna być samotna.

Zobacz: Rozenek nie wstydzi się polskiego zwyczaju, który jest obciachem

Małgorzata Rozenek na planie "Bitwy o dom":

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01