Boboboco we Fleszu

Nowość we Fleszu! Najlepsi projektanci piszą dla nas

Boboboco we Fleszu

Za chwilę w kioskach pojawi się najnowszy, już 5. numer "Flesza", a w nim mnóstwo nowości. Nowe rubryki, nowe działy i goście.

Już w poniedziałek 11. marca będziecie mogli przeczytać artykuły autorstwa najlepszych polskich projektantów. Po raz pierwszy o modzie i gwiazdach w najnowszej rubryce napisał słynny duet projektantów Bohoboco, czyli Kamil Owczarek i Michał Gilbert.

"...Nadchodzący sezon to wybuchowy koktajl wszystkiego, co w modzie przez lata było uważane za totalny obciach. W okrzykach zachwytów fashionistek na wybiegi modowych stolic powróciły białe szpilki z ostrym czubkiem, wyraziste desenie - szerokie pasy i szachownice, letnie wersje futer i skarpety noszone z sandałkami..."

A do tego!

Małgorzata Remsiewicz, dziennikarka specjalizująca się w tematyce finansowej, pomoże wam zadbać o swój budżet domowy, a Zosia Maria Ślotała ocenia stylizacje gwiazd! Zobaczcie jak radzi sobie nowa ikona mody z krytyką i pochwałami swoich koleżanek z show biznesu. Szefowa działu styl, Basia Łubko i szef działu produkcji, Michał Kędryna komentują najnowsze osiągnięcia motoryzacyjne, czyli samochody o których marzy każda z nas...


Wkrótce więcej informacji na temat Nowości we "Fleszu"!

Więcej na temat sesje projektanci Bohoboco
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43