Jula ma nowe zęby
ONS

Jula szpanuje nowymi zębami. Zapłaciła za nie 60 tysięcy złotych

Jula ma nowe zęby
ONS

Jula swoją karierą zaczynała w internecie, gdzie wrzucała na kanał na YouTube swoje autorskie piosenki. Szybko zdobyły one popularność poza siecią i w mgnieniu oka uczyniły z wokalistki jedną z najgorętszych gwiazd w Polsce. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie jej nieidealny uśmiech. Przypomnijmy: W sieci zawrzało: Jula w ciąży! Ile w tym prawdy?

Nie od dziś wiadomo, że białe zęby to podstawa dobrego wizerunku każdej gwiazdy. Jeszcze jakiś czas temu Jula pojawiając się na imprezach czy koncertach nie mogła uśmiechać się do zdjęć, a przynajmniej krępowało ją takie pozowanie. Wszystko przez żółte zęby.

Jak zdradzają znajomi Julii w rozmowie z "Gwiazdami", postanowiła ona pozbyć się tego kompleksu i nałożyła licówki, które kosztowały aż 60 tysięcy złotych:

Jula od dłuższego czasu nosiła się z zamiarem założenia licówek i niedawno wreszcie się na to odważyła. Julka niestety pali papierosy, przez co jej uśmiech nie był perfekcyjny. Nabawiła się przez to kompleksu, z którym zmagała się od pewnego czasu. Jeszcze do niedawna Jula w oficjalnych sytuacjach rzadko się uśmiechała, ale teraz to się zmieniło. Bo w końcu ma się czym pochwalić - mówi "Gwiazdom" przyjaciółka piosenkarki


Rzeczywiście - różnica jest ogromna. Porównajcie poniżej.

Zobacz: Jula pokłóciła się z fankami na Facebooku. O co poszło?

Jula przed i po zabiegu:


Najbardziej spektakularne metamorfozy gwiazd:

Więcej na temat Jula Julia Gwiazdy
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48