Muzyczne nowości od polskich gwiazd

Wysyp nowości od polskich gwiazd! Zobaczcie nowe teledyski Kowalskiej, Szroeder, Mlynkovej i Kłusowskiego!

Muzyczne nowości od polskich gwiazd

Letni wysyp nowości od polskich gwiazd. W sieci możemy zobaczyć nowe teledyski od Kasi Kowalskiej, Haliny Mlynkovej, Arka Kłusowskiego oraz Natalii Szroeder. Który z nich najlepszy? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Nowe teledyski od Mlynkovej, Kowalskiej, Kłusowskiego i Szroeder

Zacznijmy od wielkiego powrotu Kasi Kowalskiej! Artystka kazała nam czekać aż 8 lat na swoją nową piosenkę - „Aya". Zdania są podzielone, jedni mówią, że warto było, inni mają żal, że brakuje tu „starej Kowalskiej”. Kasia zaskakuje mocny, rockowym brzmieniem z nutą elektroniki. Teledysk powstał na terenie Joshua Tree, parku narodowego w południowo-wschodniej części Kalifornii w USA:

Inspiracją stały się na pewno podróże po Ameryce Południowej i  kontakty z plemionami Indian, którzy żyją z dala od naszej cywilizacji od setek lat. Podróże w takie miejsca miały dla mnie wymiar duchowy. Medycyna lasów Amazonii, czy Brazylii zmieniła moje podejście do samej siebie. Singiel "Aya" jest próbą afirmacji życia, wysyłaniem dobrej energii i uznaniem miłości jako jedynego lekarstwa, którego tak naprawdę wszystkim nam trzeba. Jednym słowem dosyć spora zmiana jak na mnie." - opowiadała Kasia Kowalska, w wywiadzie dla PAPu.

 

Natalia Szroeder z kolei nie zwalnia tempa. Po singlu "Lustra" przyszedł czas na "Domek z kart":

Emocje w nim zawarte to już nie emocje dziewczyny, to emocje młodej kobiety. Pracując nad nim i śpiewając go, czułam, że zaczynam jakiś nowy etap. To najbardziej świadomy i przemyślany utwór, jaki wydałam do tej pory. To jest dokładnie to, co mam w sercu. Dokładnie to, co gra mi w duszy - mówi Natalia.

W teledysku możemy zobaczyć Natalię w bardzo seksownych strojach. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy! Warto!

 

 

Halina Mlynkova pozostaje wierna swojemu stylowi.W stylistyce retro popu i popu sprawdza się doskonale. O czym jest "Kawa"?

Moje piosenki zawsze mają jakąś historię. Pisząc tekst, widzę obrazy jak w filmie. Na każdej płycie toczy się życie. Zaobserwowane wśród obcych, trochę uszczknięte również z mojego. Kawa- jest zwykłym pretekstem do tego, żeby dwójka nieśmiałych, zakochanych w sobie ludzi znalazła do siebie drogę. Historia prosta. Ale życie przynosi nam zazwyczaj proste historie, które my sami potrafimy sobie mocno skomplikować – mówi Halina Młynkova.

Warto dodać, że klip Haliny Mlynkovej wyreżyserował Leszek Wronka, jej mąż.

 

Na koniec rodzynek - znakomity Arek Kłusowski, znany wszystkim z The Voice of Poland! "Na niby” to pierwszy utwór zapowiadający debiutancki album wokalisty - „Mimowolnie”, który powstawał przez miniony rok, a Arek jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje jedenastu utworów, które znajdą się na krążku. Do współpracy producenckiej zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W jednym z utworów pojawi się gościnnie także Wojciech Baranowski. W sieci jest już dostępny teledysk do wspomnianego „Na niby”. Za reżyserię wideoklipu odpowiada Michał Pańszczyk, reżyser, który ma na koncie współpracę m.in. z Justyną Steczkowską, Beatą Kozidrak czy zespołem Varius Manx. W teledysku możemy zobaczyć m.in. Mariana Opanię, Magdalenę Kutę, znaną z serialu „Ranczo” i superhitu „Seksmisja”, Adę Fijał, Maćka Radla, Agnieszkę Matysiak oraz najpopularniejszego video blogera w Polsce Marcina Dubiela.

 

 

Który z klipów podoba się Wam najbardziej?

 

Zobacz: Wybierz z nami HIT LATA 2016! Plebiscyt! Szpak z miażdżącą przewagą, Margaret... na samym końcu! GŁOSUJ

 

 

 

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58