Rozwodząca się Kim nie zwalnia tempa i ani na chwilę nie przestaje myśleć o tym, co daje jej największe szczęście - mowa oczywiście o promowaniu własnego nazwiska!

Dla wciąż pytających sceptyków - kim jest Kim - odpowiadamy - Kardashian ma m.in. własną linię ubrań i perfum. Wiosną 2012 roku na rynku pojawi się jej kolejny zapach.

Po seksownych sesjach w stylu glamour przyszedł czas na odrobinę wyrafinowanej elegancji. Czwarte perfumy są dedykowane eleganckim i wysublimowanym kobietom i taka właśnie jest Kim w kampanii promującej zapach.

"True Reflection" pachnie włoską bergamotką, dojrzałą śliwką, czekoladą, paczulą, orchideą i brzoskwinią. Zapach ma być świeży, co gwarantują owocowe nuty i jednocześnie tajemniczy dzięki wyciągom z kwiatów.

Jak widać nawet w życiu takiej skandalistki przychodzi czas na refleksje. Wniosek nasuwa się jeden, po seks-skandalach Kim idzie w bardziej wysublimowaną stronę. Na zdjęciach i promującym filmiku wychodzi jej to całkiem nieźle, ale czy w życiu również przekonamy się o tym zapewne niedługo.

 

 kj

Więcej na temat Kim Kardashian perfumy