Party Stories
Nowe informacje w sprawie Magdaleny Żuk
Facebook
Newsy

Jest NOWE NAGRANIE z Magdaleną Żuk! Czy pomoże w wyjaśnieniu sprawy?

Magda próbowała odzyskać swój telefon od rezydenta? Zobacz nowe nagranie z Żuk z Egiptu!

Do sieci wyciekło nowe nagranie z Magdaleną Żuk. Pojawiło się ono na Facebooku osoby z jej rodziny. Widać na nim jak zmarła 27-latka chce odzyskać portfel i telefon od rezydenta. Czy wniesie ono coś do całej sprawy?

Oglądajcie z dźwiękiem, nawet zdaniem naszej telewizji to rezydent M. zabrał Magdzie Torebkę i telefon!! Ludziska, proszę Was myślcie, czy ktoś widział cały ten film w polskiej telewizji??? Dla jasności, Magda na tym ujęciu nie chciała uciec, cały czas szła w kierunku rezydenta, żeby odzyskać swój telefon:( Pan EM, opiekun naszej turystki ... chwilowo na urlopie decyzją biura turystycznego. Proszę, udostępniajcie dalej, skoro nie z telewizji, to może z internetu ktoś się dowie co się tam naprawdę działo ... - pisze jedna z internautek, która udostępniła nagranie. 

Zobacz: Krzysztof Rutkowski o kulisach śmierci Magdy Żuk: "Można było ją uratować. Gdyby rodzina..."

Córka Anny Lewandowskiej pyta mamę, czy może zjeść coś niezdrowego! "Jest świadoma"

Nowe nagranie z Magdaleną Żuk

Wciąż nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się w Egipcie. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Magdalena Żuk zmarła w wyniku uduszenia. Prokuratora nie potwierdziła jednak takich doniesień. Z kolei Krzysztof Rutkowski, który zajmuje się sprawą jej śmierci, przekonuje:

 Nie doszło ani do handlu ludźmi, ani do mordu rytualnego, ani do żadnego zabójstwa, ani nie doszło do czegoś, co mogłoby mieć jakiekolwiek znamiona przestępstwa kryminalnego, które zostało popełnione na szkodę Magdaleny Żuk - mówił detektyw podczas konferencji prasowej.

 

Zobacz: Krzysztof Rutkowski o sekcji zwłok Magdaleny Żuk: "Sekcja nie wykaże alkoholu, narkotyków..."

Przypomnijmy - Magdalena Żuk poleciała do Egiptu na wycieczkę. Miał jej towarzyszyć chłopak, ale w ostatniej chwili okazało się, że nie ma on ważnego paszportu. Po przylocie do hotelu Żuk zaczęła się niepokojąco zachowywać. 28 kwietnia trafiła do pierwszego szpitala. Żuk tego dnia miała wyskoczyć z okna,  a następnie zostać przewieziona do kolejnego szpitala w Hurgadzie. W wyniku poniesionych obrażeń zmarła 30 kwietnia. 

Zobacz: Magdalena Żuk przeszła leczenie psychiatryczne? Siostra dziewczyny potwierdziła plotki! Co zdradziła?

Nowe nagranie z Facebooka:

Nadal nie są znane przyczyny śmierci Magdaleny Żuk. 

Magdalena Żuk
Facebook

 

W sieci krąży nowe nagranie z Magdaleną Żuk. 

 Magdalena Żuk popełniła samobójstwo?
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Żuk była opętana?!
Newsy
Siostra Magdy Żuk o Marcusie: "Jest w złym stanie". Zdradza, że jej siostra i Marcus planowali ślub!

Co sądzi na temat Marcusa W.?

Magdalena Żuk zginęła w Egipcie
Newsy
Policja zatrzymała podejrzanego w sprawie Magdaleny Żuk? Jest komentarz prokuratury!

Rozwiązanie sprawy coraz bliżej?

Krzysztof Rutkowski o sprawie Magdy Żuk
Eastnews
Newsy
Rutkowski o Żuk: "Nie doszło do handlu ludźmi, ani do mordu rytualnego". Są NOWE nagrania z Magdą Żuk z Egiptu!
Co wnoszą do sprawy?

Do sieci trafiło nowe nagranie z Magdaleną Żuk z Egiptu! Przypominamy, że na początku czerwca Krzysztof Rutkowski w Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze złożył zeznania w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Biuro detektywistyczne Rutkowskiego zajęło się wyjaśnieniem tajemniczej śmierci Polki, która zmarła w Egipcie 30 kwietnia.  Zobacz: Najczęstsze objawy choroby neurologicznej   Krzysztof Rutkowski o przyczynach śmierci Magdaleny Żuk  Podczas konferencji prasowej Rutkowski odniósł się do różnych medialnych publikacji na temat przyczyn śmierci Magdaleny Żuk.  - Nie doszło ani do handlu ludźmi, ani do mordu rytualnego, ani do żadnego zabójstwa, ani nie doszło do czegoś, co mogłoby mieć jakiekolwiek znamiona przestępstwa kryminalnego, które zostało popełnione na szkodę Magdaleny Żuk – powiedział Krzysztof Rutkowski.    Nowe nagranie z Magdaleną Żuk z Egiptu trafiło do sieci  Sprawę śmierci Polki próbuje wyjaśnić  Prokuratura z Jeleniej Góry. Przypominamy, że Magdalena Żuk poleciała do Egiptu  26 kwietnia, według świadków już w pierwszych godzinach pobytu w kurorcie zachowywała się niepokojąco. Kilka dni później trafiła do szpitala, gdzie skoczyła z okna, a następnie została przewieziona do szpitala w   Hurghadzie, gdzie zmarła w wyniku obrażeń spowodowanych upadkiem z pierwszego piętra. Pod koniec maja ciało Magdy zostało przetransportowane do Polski, ale wciąż nie podano do publicznej wiadomości wyników sekcji zwłok. Co na ten temat mówi Krzysztof Rutkowski ? Sprawa jest w tak zwanym oczekiwaniu do sekcji zwłok. ale według mojej oceny sekcja zwłok nie wykaże alkoholu, narkotyku, gwałtu, nie wykaże nic co tej dziewczynie mogło się zdarzyć. Po prostu...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner