Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji

Kilka tygodni temu Piotr Woźniak-Starak doznał kontuzji nogi i chodził o kulach. W jakim był stanie tuż przed wypadkiem?

Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji

O zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka mówią wszyscy. Kilka dni temu okazało się, że producent filmowy miał wypadek na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta wypadli z motorówki w nocy z sobotę na niedzielę. Kobieta dopłynęła do brzegu, ale niestety wciąż nie wiadomo, co stało się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Dziś trwa czwarty dzień poszukiwań męża Agnieszki Woźniak-Starak, a Prokuratura Rejonowa w Giżycku wszczęła śledztwo w sprawie wypadku "na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć". Według nieoficjalnych informacji "Faktu" 27-letnia kobieta, która płynęła z Piotrem Woźniakiem-Starakiem została już przesłuchana jako świadek. Dziennik donosi, że śledczy będą ustalać, kto prowadził motorówkę - kobieta czy Piotr Woźniak-Starak.

Teraz media i internauci zastanawiają się również, czy producent filmowy mógł mieć problemy z dopłynięciem do brzegu przez kontuzję nogi. W lipcu mąż gwiazdy TVN publikował w sieci zdjęcie z nogą w gipsie...

Piotr Woźniak-Starak w minioną sobotę wciąż miał nogę w gipsie?

Na początku lipca Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała swoich fanów, że jej mąż uległ kontuzji i porusza się o kulach. Kilka dni później producent filmowy pokazał zdjęcie, na którym pozował z nogą w gipsie- w związku z tym internauci zaczęli spekulować, czy przez kontuzję Piotr Woźniak-Starak mógł mieć problemy z dopłynięciem do brzegu. Wydaje się jednak, że teorie internautów obala jedno z ostatnich zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak. 

Kilka dni przed wypadkiem do którego doszło na jeziorze Kisajno gwiazda TVN prowadziła festiwal w Sopocie. Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się wówczas fotką z mężem, który odwiedził ją w pracy. Na zdjęciach Piotr Woźniak-Starak pozuje już bez gipsu na nodze. 

Czy dziś służby ratunkowe odnajdą Piotra Woźniaka-Staraka? 

Zobacz także: Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie za kilka dni świętują trzecią rocznicę ślubu. Jak chcieli ją spędzić?

Piotr Woźniak-Starak w lipcu doznał kontuzji nogi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moja żona jest the best ;)

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)

Kilka przed wypadkiem producent filmowy pojawił się na festiwalu w Sopocie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mąż mnie odwiedził w garderobie.. #hubby 🖤 #sopotfestival #tvn #host #backstage

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04