Jarosław B. zatrzymany
Newsy

Nowe informacje w sprawie Jarosława B.! Co miała zeznać 28-latka?

Nowe informacje w sprawie Jarosława B.! Co miała zeznać 28-latka?

We wtorek po południu były partner Anny Przybylskiej został zatrzymany z powodu podejrzenia o gwałt! Brutalny czyn zarzuciła mu jego 28-letnia znajoma. Do incydentu miało dojść kilka dni wcześniej w jednym z sopockich apartamentów. Co dokładnie wydarzyło się w pokoju hotelowym? Pojawiły się nowe informacje w tej sprawie. 

"Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk szczerze o nowej partnerce ojca. "Oni są już trochę razem"

Jarosław B. jest podejrzany o gwałt 

Były piłkarzy Lechii Gdańsk jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Informacje potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, jednak nie ujawniła żadnych szczegółów sprawy. 

Do brutalnego incydentu miało dojść w nocy z piątku na sobotę. Jarosław B. najpierw bawił się ze znajomymi na mieście, później impreza przeniosła się do pokoju hotelowego. Według oskarżającej 28-latki były partner Anny Przybylskiej był wobec niej brutalny i dopuścił się gwałtu. 

Kobieta opowiadała, że Jarosław B. miał przymuszać ją do seksu i zachowywać się brutalnie. Miała być przez niego uderzana i wiązana – mówi informator Sylwestrowi Ruszkiewiczowi dla Wirtualnej Polski.

Były piłkarz sam zgłosił się do prokuratury na przesłuchanie. Policja zatrzymała 39-latka, jednak na razie nie zostały postawione mu żadne zarzuty. 

Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta - powiedziała  Mecenas Olga Jędraszko w rozmowie z "Faktem".

Jarosław Bieniuk z pikslem
EastNews

Mąż Ani Przybylskiej jest podejrzany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym

Jarosław B. piksele
Instagram

Zobacz także
Radek Majdan

Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"

Jarosław B. zatrzymany przez policję?

Jarosław B. oskarżony o gwałt!? Co zarzuca mu poszkodowana kobieta?

 

Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl
Newsy
O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!
O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!

Jarosław Bieniuk po raz pierwszy udzielił wywiadu, w którym tak otwarcie opowiedział o swoim życiu po śmierci Ani Przybylskiej . Były piłkarz stracił ukochaną trzy lata temu, gdy 5 października 2014 roku aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową. W najnowszym wywiadzie dla portalu WeMen, Bieniuk zdradził, że po śmierci Ani potrzebował pomocy specjalistów. Korzystałem z pomocy psychologów. Nadal to robię. Ale to pomoc tylko na zasadzie rozmowy. Podczas spotkania nawet z najlepszym psychologiem na świecie też nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie „dlaczego tak się stało?”. Na terapii możesz sobie pomóc poznając mechanizmy myślenia, które w traumatycznych sytuacjach zwykle się pojawiają. Kiedy jesteś ich świadom, wiesz jak się bronić, żeby nie wejść w ślepy zaułek. Tylko tyle możesz dla siebie zrobić - wyznał Jarosław Bieniuk w wywiadzie. Bieniuk opowiedział też o swoich dzieciach, walce z paparazzi i swoim związku z Martyną Gliwińską. Zobaczcie wideo! ZOBACZ:  Nowa partnerka Jarosława Bieniuka wspomina Anię Przybylską w dniu jej śmierci: "Zawsze mi obca, a jednak bliska"   Jarosław Bieniuk opowiedział o tym, jak sobie radzi po śmierci Ani Przybylskiej  

Natalia Siwiec
Eastnews
Newsy
Natalia Siwiec broni Jarosława B." Znając kulisy tej sprawy nie ma szansy, by zrobił cokolwiek tej kobiecie"
Natalia Siwiec broni Jarosława B." Znając kulisy tej sprawy nie ma szansy, by zrobił cokolwiek tej kobiecie"

Natalia Siwiec po raz drugi zabrała głos w sprawie zatrzymania swojego kolegi Jarosława B. Były piłkarz i partner Anny Przybylskiej we wtorek został oskarżony o gwałt! Czy sporowiec mógł dopuścić się tego czynu? Modelka na swoim Instagramie wyznała, że zna kulisy tej sprawy i nie wierzy w szokujące doniesienia.  Natalia Siwiec broni Jarosława B.  We wtorek po południu Jarosław B. został zatrzymany przez policję. Sportowiec jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Oskarża go 28-letnia znajoma, która spędziła z nim noc z piątku na sobotę w sopockim hotelu. Informacje potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, jednak nie ujawniła żadnych szczegółów sprawy.  Zobacz także:  Nowe informacje w sprawie Jarosława B.! Co miała zeznać 28-latka? W obronie byłego partnera Anny Przybylskiej stanął Radosław Majdan, który w rozmowie z "Faktem" powiedział, że nie wierzy w doniesienia. Na swoim Instagramie do sprawy odniosła się również Natalia Siwiec, która od lat przyjaźni się z Jarosławem B. Gwiazda napisała, że ostatnie informacje są dla niej "chorym absurdem". Nie wierzy, że jej przyjaciel nagle zmienił się o 180 stopni i popełnił brutalny czyn. Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy - NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest...

Jarosław Bieniuk w studiu telewizyjnym
East News
Newsy
Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu! Jakie zarzuty mu postawiono?
Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu! Jakie zarzuty mu postawiono?

Po ponad dobie od zatrzymania Jarosław Bieniuk (sam w oświadczeniu poprosił, by podawać jego pełne imię i nazwisko)  wyszedł z aresztu ! Były partner Anny Przybylskiej został oskarżony o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Oskarżyła go jego 28-letnia znajoma. Były piłkarz wyszedł na wolność w środę po godzinie 23. Czy usłyszał jakieś zarzuty? Jarosław Bieniuk wyszedł na wolność  Od niespełna dwóch dni oczy mediów i fanów są zwrócone ku Jarosławowi Bieniukowi. Były piłkarz zgłosił się we wtorek do Prokuratury w Trójmieście. Początkowo media informowały, że chodzi o brutalny gwałt na swojej znajomej w nocy z piątku na sobotę w jednym z sopockich hoteli.  Zobacz także:  Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"  Jak informuje WP Kobieta Jarosław Bieniuk po godzinie 23 opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 20 tys. złotych . Prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Został objęty dozorem policyjnym, a także ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Jarosław B. został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Zostały mu postawione dwa zarzuty z art. 58 ustęp 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział Mariusz Duszyński, prokurator okręgowy z Gdańska dla WP Kobieta.  W obronie sportowca stanęli m.in. Radek Majdan, Natalia Siwiec czy Zbigniew Boniek. Przyjaciele od samego początku nie wierzyli, że były partner Przybylskiej mógł dopuścić się takiego czynu. 28-latka, która oskarżyła Jarosława Bieniuka. przebywa obecnie pod opieką bliskich i psychologa. Kobieta ma być w bardzo złym stanie psychicznym.  Jarosław...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner