Antek Królikowski o wywiadzie teścia
ADAM JANKOWSKI/REPORTER/@antek.krolikowski
Newsy

Antoni Królikowski oburzony: "Sprawca próby zabójstwa w dalszym ciągu przebywa na wolności"

Antek Królikowski skomentował dalszy ciąg afery w rodzinie Joanny Opozdy. Wywiadu udzielił również Dariusz Opozda, który czuje się pokrzywdzony.

Nie milkną echa po rodzinnej aferze u Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Cała Polska nadal mówi o szokujących nagraniach, które trafiły do mediów społecznościowych. Warto przypomnieć, że na Instagramie Antoniego Królikowskiego pojawił się materiał wideo, na którym - zgodnie z relacją aktora - jego teść, Dariusz O. miał zaatakować własną żonę oraz córkę. Ojciec Joanny Opozdy miał wówczas użyć broni palnej. Do wstrząsającego wydarzenia doszło w drugi weekend stycznia br., podczas interwencji rodziny w Busku-Zdroju, w domu Opozdów. Antek Królikowski pojawił się pod mieszkaniem teścia wraz z matką Joanny Opozdy, by ta mogła odebrać swoje rzeczy. Z doniesień aktorów wynika, że wcześniej Dariusz O. wyrzucił swoją żonę z domu, następnie zmienił zamki w drzwiach.

O tym dramatycznym wydarzeniu poinformował w mediach Antek Królikowski. Później w tej sprawie pojawiły się kolejne głosy. Komentarzy udzielili już Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, pełnomocnik Dariusza O. i wreszcie - sam teść aktora. Niedawno Antek Królikowski odniósł się do słów ojca Joanny Opozdy i ocenił postawę mediów.

Antoni Królikowski o krytyce. "Nie żyje tym, mam się całkiem dobrze"

Antek Królikowski: "Sprawca próby zabójstwa Dariusz O. w dalszym ciągu przebywa na wolności"

Niedawno Antek Królikowski ponownie odniósł się do rodzinnej afery za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mąż Joanny Opozdy po raz kolejny podkreślił, że teść, który miał zaatakować swoją żonę oraz córkę, nadal przebywa na wolności, chociaż świadkowie złożyli już zawiadomienia warszawskiej policji o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Nadal nie może uwierzyć w to, że Dariusz O. nie został jeszcze zatrzymany przez służby.

Sprawca próby zabójstwa Dariusz O. w dalszym ciągu przebywa na wolności w Busku-Zdroju. Jako świadkowie złożyliśmy w warszawskiej policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Wszyscy są w szoku, że ten niebezpieczny człowiek nie został jeszcze zatrzymany - napisał Antek Królikowski.

Antek Królikowski komentuje aferę
@antek.krolikowski

Zobacz także: Joanna Opozda zabrała głos po strzelaninie: "Jestem w bardzo złym stanie"

Podobne stanowisko w tej sprawie zajął słynny policjant i antyterrorysta Jerzy Dziewulski, który udzielił wywiadu redakcji "Super Expressu". W rozmowie z dziennikarzami funkcjonariusz przyznał, że jest zaskoczony brakiem zdecydowanej reakcji ze strony policji. Według niego mundurowi powinni natychmiast zatrzymać podejrzanego oraz przeszukać jego mieszkanie.

Nie rozumiem działań policji. Absolutnie nie rozumiem. To był powód do natychmiastowego zatrzymania! Mało tego, to był powód do natychmiastowego rozliczenia go z posiadanej broni. Jego powinno się zatrzymać i przeszukać mieszkanie, bo należałoby założyć, że jest to broń palna, na którą potrzeba zezwolenia. Policja powinna natychmiast po oddaniu strzału wkroczyć do domu, bo nie wiadomo, jak dalej rozegrałaby się ta sprawa. Tam, gdzie jest broń, tam jest natychmiastowa reakcja policji - powiedział na łamach "Super Expressu" Jerzy Dziewulski.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
Piotr Molecki/Pawel Wodzynski/East News ,ADAM JANKOWSKI/REPORTER,

Znany i ceniony antyterrorysta jasno ocenił też postawę podejrzanego i wypowiedział się na temat specyfiki broni, z której miały paść strzały. Zdaniem Jerzego Dziewulskiego Dariusz O. miał użyć pistoletu, którym można zabić i był świadomy tego, że w przypadku wystrzelenia ładunku w kierunku ludzi może doprowadzić do ich śmierci. Według Jerzego Dziewulskiego to argumenty za tym, by zatrzymać teścia Antka Królikowskiego.

Coraz częściej u ludzi, którzy nie są kolekcjonerami, ta broń bywa w posiadaniu. [...] Strzał z tej broni w kierunku człowieka może skutkować śmiercią i człowiek, który oddał ten strzał, może być oskarżony od usiłowanie zabójstwa. Jest to poważna sprawa, bowiem w tym przypadku właściciel tej broni najpierw słownie straszył, groził, a następnie spełnił swoją groźbę, czyli oddał strzał. W mojej ocenie to powinno być przedstawienie zarzutu o usiłowanie zabójstwa. Było to świadome działanie przestępcze. To nie był przypadkowy strzał. To był strzał, który miał na celu określone konsekwencje. I ten człowiek, który strzelał, musiał sobie zdawać z tego konsekwencje - oświadczył Jerzy Dziewulski w rozmowie z "Super Expressem".

Ojciec Joanny Opozdy udzielił wywiadu po aferze w Busku-Zdroju

Warto przypomnieć, że początkowo teść Antka Królikowskiego za pośrednictwem pełnomocnika przesłał oświadczenie do kilku redakcji. W dokumencie przedstawiono, że to Dariusz O., miał być ofiarą całego zajścia, a osoby, które pojawiły się pod jego mieszkaniem, miały być nastawione "na niszczenie mienia pokrzywdzonego". Poniżej całe oświadczenie Dariusza O.:

Później Dariusz O. udzielił wywiadu serwisowi "Fakt". W rozmowie z dziennikarzami teść Antka Królikowskiego również przedstawił się w roli ofiary. Ojciec Joanny Opozdy stwierdził, że miał być nękany i obawiał się o swoje życie. Zasugerował, że oddając strzał, chciał jedynie odstraszyć zięcia i towarzyszące mu osoby. Przekazał też, że miał kontaktować się w tej sprawie z policją, która jednak nie interweniowała.

Było ich może z 15, grube karki, a ściągał ich mój zięć — Antek Królikowski. Najpierw siłą próbowali dostać się do mojego mieszkania. Dzwoniłem na policję, ale to nic nie dało. Broniłem swojego życia, bo uważam, że ich cel był jeden – chcieli mnie zabić. Strzał oddałem, aby ich przestraszyć, aby dali mi spokój - powiedział Dariusz O. na łamach "Faktu".

Siekierami i młotami rozwalili jedne drzwi i próbowali zrobić to samo na piętrze. To był ostatni bastion. Strzeliłem, aby tylko przestraszyć. Ślad od wystrzału jest pod samym sufitem. Wcześniej ostrzegałem. To broń czarnoprochowa. Nie trzeba na nią zezwolenia. Umiem się z nią obchodzić, należę do kółka strzeleckiego - dodał.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan wspiera Joannę Opozdę: "Skupcie się na cudzie, który w jest w Tobie"

Niestety, cała afera mocno odbiła się na zdrowiu Joanny Opozdy. Niedawno gwiazda trafiła do szpitala i opublikowała dramatyczne oświadczenie. Gwiazda otrzymała już wsparcie ze strony innych aktorek oraz dziennikarek. My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Joanna Opozda pokazuje brzuszek na gali
Mateusz Jagielski/East News

Joanna Opozda w białej stylizacji, Antoni Królikowski w czarnej koszulce
ONS
Newsy
Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na imprezie. Spójrzcie na te czułe gesty!
Joanna Opozda i Antoni Królikowski razem na imprezie. Spójrzcie na te czułe gesty!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już od dawna nie ukrywają swojego związku. Para pojawiła się razem na oficjalnej imprezie i nie szczędziła sobie czułych gestów. Jak oni na siebie patrzą! Zakochani pozowali do wspólnych zdjęć cały czas trzymając się za ręce. Widać, że miłość w ich związku kwitnie w najlepsze. Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego! Czułości Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego Joanna Opozda i Antoni Królikowski są parą już od blisko dwóch miesięcy. Aktor związał się z piękną gwiazdą serialu "Pierwsza miłość" tuż po rozstaniu ze swoją byłą partnerką Kasią. Początkowo zakochani ukrywali swój związek, jednak ostatnio zaczęli pokazywać się publicznie i publikować w sieci romantyczne, wspólne zdjęcia.  Wierzę, że Antek jest tym właściwym facetem. Jesteśmy na pięknym, początkowym etapie zakochania. I choć wielu ludzi źle nam życzy, staram się od tego odciąć i myśleć pozytywnie- Joanna Opozda wyznała ostatnio w rozmowie z "Party". Teraz zakochani pojawili się razem na urodzinach sklepu Modivo. Joanna Opozda i Antoni Królikowski caly czas trzymali się za ręce i patrzyli sobie w oczy. Ależ oni się kochają! Zobaczcie zdjęcia Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego z imprezy! Partnerka aktora zachwyciła swoim wyglądem w w białej, eleganckiej stylizacji. Białe spodnie i luźną bluzkę zestawiła ze złotymi szpilkami i małą torebką.  Zobacz także:  Internautka oschle o Antonim Królikowskim: "Co te kobity w nim widzą". Joanna Opozda nie wytrzymała! Joanna Opozda i Antoni Królikowski już nie ukrywają swojej miłości. Zakochani pojawili się razem na oficjalnej imprezie i pozowali do wspólnych zdjęć. ...

Antek Królikowski pokazał, jak Joanna Opozda wygląda rano! Wściekła się?
@antek.krolikowski, Instagram/PIOTR FOTEK/REPORTER
Newsy
Antek Królikowski pokazał, jak Joanna Opozda wygląda z samego rana! "Antek zabiję cię"
Wygląda na to, że Antek Królikowski postanowił zrobić swojej żonie niezłego psikusa i zamieścił zdjęcie Joanny Opozdy bez jej wiedzy! "Moja kochana żona codziennie o poranku". Powinien się bać?

Antek Królikowski i Joanna Opozda to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Wygląda na to, że w małżeństwie tych dwoje nie może narzekać na nudę, a przystojny aktor doskonale wie jak zaskoczyć swoją piękną ukochaną i nieco podnieść jej ciśnienie... Kiedy Antek Królikowski opublikował w na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Joanny Opozdy tuż po wstaniu z łóżka, post natychmiast stał się hitem. Jak gwiazda wygląda z samego rana? Cóż, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Joanna Opozda już zapowiedziała zemstę! Antek Królikowski pokazał, jak Joanna Opozda wygląda rano. Będzie awantura? Odkąd Joanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie , po dość głośnym rozstaniu, fani nie mogli przestać zachwycać się ich wspólnymi zdjęciami. Para jeszcze bardziej zaskoczyła internautów, kiedy okazało się, że planują powiedzieć sobie sakramentalne tak! Bajeczny ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego miał miejsce 7 sierpnia i odbił się szerokim echem, choć zakochani mieli nadzieję, że uroczystość do końca uda im się zachować w tajemnicy. Jak zatem układa im się w życiu po założeniu obrączek? Cóż, wygląda na to, że ta dwójka ma ze sobą naprawdę bardzo wesoło!  Antek Królikowski bez wiedzy i zgody swojej pięknej żony, postanowił zamieścić jej zdjęcie w mediach społecznościowych. Pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, co możemy na nim zobaczyć! Musimy przyznać, że od tej strony aktorki jeszcze nie znaliśmy.  Moja kochana żona codziennie o poranku ❤️🤣 - napisał Antek.  Na zdjęciu które pojawiło się na Instagramie aktora widzimy Joannę Opozdę w T-shircie z Tweetym z "Kosmicznego Meczu", a gwiazda przybrała waleczną pozę słynnego wkurzonego kurczaczka! Ten kadr rozbawił...

Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub! Aktor opublikował zaskakujący wpis
@antek.krolikowski, Istagram
Newsy
Antek Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub! Aktor opublikował zaskakujący wpis: "Ostatni dzień..."
Kiedy odbędzie się ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy?! Nowy wpis aktorka mówi sam za siebie. Czyżby Agata Młynarska zdradziła sekret zakochanych?

Ten weekend zdecydowanie należy do Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy, bo - jak podają media - para ma stanąć przed ślubnym kobiercem! W internecie wręcz huczy od plotek na temat tego, ile gwiazdy wydadzą na tę uroczystość i co znajdzie się na weselnych stołach. Czy Asia i Antek powiedzą sobie sakramentalne "TAK" dziś, czy może jednak w niedzielę? Najnowszy wpis aktora w mediach społecznościowych rozgrzał jego kantów do czerwoności, a komentarz Agaty Młynarskiej tylko dolał oliwy do ognia. Czyżby przyszły pan młody właśnie zdradził datę ślubu?! Na Instagramie Joanny Opozdy również pojawiły się bardzo ciekawe rzeczy.  Antonii Królikowski bierze ślub Antonii Królikowski cieszy się ogromną popularnością, a wiadomość o jego ślubie z Joanną Opozdą z pewnością złamała serce niejednej fance aktorka. Choć słynna para po drodze do ślubnego kobierca zaliczyła drobne potknięcia, a nawet głośne rozstanie , zakochani przezwyciężyli kryzys i niedawno oficjalnie potwierdzili, że znowu są razem. 32-letni przystojniak już w ten weekend ma powiedzieć sakramentalne "TAK", a w sieci wręcz huczy od informacji na temat tego, jak będzie wyglądało wesele Antoniego Królikowskiego i pięknej aktorki.  Co więcej, pojawiły się również spekulacje, że Joanna Opozda jest w ciąży!  Czyżby teraz aktor zdradził, kiedy tak naprawdę odpędzie się ich ślub? Antonii Królikowski opublikował na swoim profilu na Instagramie selfie i opatrzył je bardzo dwuznacznym opisem:  Ostatni dzień zdjęciowy na Planecie Singli 😁🌍👋  I co wy na to? Może to tylko wiadomość z planu zdjęciowego, a może Antek Królikowski postanowił nieco pobawić się słowami. Przyszły pan młody opublikował post wczoraj, co oznaczałoby, że jego ślub z Joanną Opozdą faktycznie będzie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner