Nowa płyta Justyny Steczkowskiej 2014
ONS

Steczkowska w ciąży nagrała nową płytę. Kiedy premiera?

Nowa płyta Justyny Steczkowskiej 2014
ONS

Justyna Steczkowska już pod koniec lata powita na świecie swoje trzecie dziecko. Artystka od momentu zakończenia pracy na planie "The Voice" nie pojawia się publicznie i nie chwali się ciążowym brzuszkiem, tak jak to robią jej koleżanki. Wokalistka swoją ciąże chce przeżyć w jak największym spokoju i z dala od fleszy. Zobacz: Ciężarna Steczkowska pozdrawia z upalnych wakacji

Jednak błogosławiony stan nie przeszkadza wokalistce w pracy twórczej. Steczkowska od jakiegoś czasu nagrywała materiał na nową płytę. Kilka dni temu na Facebooku i Instagramie pochwaliła się, że studyjny etap ma już za sobą.
 

- Skończyłam nagrania do 1 plyty na 2014. kto idzie ze mną świętować i napić sie herbaty ? [pisownia oryginalna] - napisała gwiazda.


Pod wpisem od razu pojawiło się wiele komentarzy od fanów Justyny, którzy z wytęsknieniem czekają na jej nowy autorski materiał. Intrygująco również brzmi wpis samej wokalistki. Czyżby w przyszłym roku Steczkowska zamierzała wydać kilka płyt?

Zobacz: Steczkowska próbuje ukryć ciążowy brzuszek, ale nie jest to łatweJustyna Steczkowska z ciążowym brzuszkiem w studiu "The Voice":

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01