Nowa odsłona kolekcji Uniquenes

Pinko już po raz drugi zaprezentowało swoją specjalną kolekcję Uniqueness. Jej nowa odsłona to dzieło Alessandry Facchinetti,
projektantki, która współpracowała z takimi domami mody jak Valentino i Gucci. Kolekcję określa kilka haseł przewodnich:
 
Obsessions (Obsesje)
Złoto, klejnoty, tatuaże i laminowania, róże i dekadencki nastrój, luźna mini linia, płynne tuniki lub topy, plus spódnice w formie sukienek. Sportowy mix lat 20. i 60. czyni nakrycia głowy wyjątkowymi. 
 
Barock’n’Roll
Barok w ujęciu języka ulicy. Lekkie lub laminowane materiały, w większości bardzo miękkie definiują przepychem absolutnie  aktualną linię. Rockandrollowe łańcuchy i akcesoria.
 
Urban loose (Miejski luz)
T-shirt przeobraża się w sukienkę, sukienkę mini lub tunikę. Kształty bombki. Połączenie stylu lat 20. oraz stylu sportowego w jedwabnych spodniach dresowych z męskimi detalami oraz w plisowanych bermudach – bokserkach z chińskiej krepy. Bardzo luźny styl całej kolekcji.
 
Beige+ (Beż plus)
Beżowy tu, tam i wszędzie płynnie łączy się ze złotem. Beż jest nową bielą pasującą do limonkowej zieleni i codziennym różem na niezobowiązujące okazje. Pomarańczowy przytłumiony zimnym różem, śliwka przekształca się w nową podstawową czerń.
 
Gold surface (Złota powierzchnia)
Laminowania. Koncept starej, dekorowanej złotem płatkowym ściany znajduje zastosowanie w bluzach, wstawkach oraz kontrastowych T-shirtach z bawełny i żorżety. Wielokrotny efekt plisowanych zakładek. Zwiewne i cudownie lekkie brokatowe sukienki.
 
Graphic language (Język graficzny)
Dziewiętnastowieczne spojrzenie na motywy tatuaży, piękne obrazy kwiatów i klejnotów. Wszystko w  wyimaginowanych, wykonanych aerografem nadrukach, gdzie artystyczny design spotyka nowoczesny dekadencki urok. Złote powierzchnie reinterpretują barok w wersji tłoczonej.
 
Extra Jewels (Więcej klejnotów)
Łańcuchy + orle skrzydła + strasy: potrójne naszyjniki, guziki, hafty, biżuteria na kapeluszach i we włosach. To najnowsza moda: im więcej tym lepiej, to sposób na uzyskanie nowoczesnego, ostrego stylu Barock’n’Roll.

Całą kolekcję znajdziesz w naszej galerii poniżej.

kj

Więcej na temat lookbook kolekcje Wiesław Kot
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22