Party Stories
Nowa książka Ilony Felicjańskiej
ONS
Newsy

Felicjańska wydaje trzecią książkę. Tak wygląda okładka

"Jak być niezniszczalną?" - pyta w tytule

Ilona Felicjańska po kłopotach z prawem na dobre wróciła do show-biznesu. Jej pomysłem na karierę jest teraz bywanie na salonach, udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych i pisanie książek. Medialna aktywność Ilony już nikogo nie dziwi i zdaje się, że modelka odnalazła na nowo swoje miejsce w świecie celebrytów. Przypomnijmy: Jak wracać na salony to z pompą. Felicjańska zaliczyły TRZY imprezy jednego dnia

Celebrytka ma na swoim koncie już dwie książki - thriller erotyczny i wywiad-rzekę. Wbrew sceptycznym opiniom krytyków, obie mogły pochwalić się niezłą sprzedażą. Już niebawem na rynku ukaże się kolejne dzieło spod pióra Ilony. W sieci ukazała się właśnie okładka "Jak być niezniszczalną", a premiera książki przewidziana jest na 30 kwietnia tego roku. Felicjańska ma opowiedzieć w niej o mrocznej stronie swojego życia, ale jednocześnie pokazać, ze można wyjść obronną ręką nawet z najgorszego życiowego zakrętu.
 

Jej najnowsza książka to "Jak być niezniszczalną". O uzależnieniu, depresji, przemocy pokazuje mechanizmy uzależnienia i zgubną łatwość z jaką wpadamy w nałóg, a zarazem odczarowuje wizerunek alkoholika-menela i burzy spokój ducha tych, którzy łudzą się, że problem jeszcze ich nie dotyczy. Przede wszystkim jednak Ilona Felicjańska niesie nadzieję osobom borykającym się z alkoholizmem, własnym lub bliskich, bo pokazuje na swoim przykładzie, że można być alkoholikiem niepijącym i szczęśliwym - czytamy w notce prasowej.


Kupicie książkę Felicjańskiej?

Zobacz: "Wysypywałam cukier, aby pójść do sklepu po alkohol"

Nowa książka Ilony Felicjańskiej

Felicjańska pokazała piersi i nową fryzurę w sesji:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ślub Ilony Felicjańskiej
ONS
Newsy
Felicjańska wyszła za mąż w tajemnicy? Zdradził ją jeden szczegół
Planowała to już od dawna

Życie Ilony Felicjańskiej w ostatnich kilkunastu miesiącach uległo ogromnej zmianie. Po problemach z alkoholizmem, modelka od ponad 2 lat jest trzeźwa i stara się wrócić do show-biznesu. Jej książki nieźle się sprzedają, a ona sama odnalazła szczęście u boku Yossariana Malewskiego . Informowaliśmy niedawno, że para zamierza się nawet pobrać. Przypomnijmy: Felicjańska wychodzi za mąż! Znamy szczegóły Wiele wskazuje na to, że ślub Felicjańskiej mógł się już odbyć. Ilona wzięła wczoraj udział w premierze książki Andrzeja Sołtysika , gdzie pojawiła się w towarzystwie ukochanego. Uwagę zwracała jednak obrączka na palcu, której wcześniej próżno było szukać. Czy to oznacza, że była modelka powiedziała "tak"? Postanowiliśmy sprawdzić tę informację u źródła, ale Felicjańska odmówiła komentarza na ten temat. Miała jednak do powiedzenia kilka słów na temat swojej najnowszej książki "Jak być niezniszczalną".   Książka dobrze się sprzedaje, już po kilku dniach od premiery była wśród bestsellerów w Empiku, niebawem też poznam dokładne statystyki dotyczące sprzedaży. Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że otrzymuję wiele wiadomości od czytelników i ludzi, którzy piszą, że ta książka im pomogła. Przestrzegam przed nazywaniem jej książką o tym, jak wyjść z alkoholizmu, bo opowiedziałam tam po prostu swoją historię, choć jest też wsparta wypowiedziami cenionych specjalistów i lekarzy. I to, co z niej jest najważniejsze czyli fakt, że dziś mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Ilona. Do tej pełni szczęścia idealnie pasuje ślub. Tak czy inaczej - gratulujemy miłości. Zobacz: "Uzależnienie naprawdę uratowało mi życie" Felicjańska na premierze swojej książki:

Ilona Felicjańska o alkoholizmie
ONS
Newsy
Zaskakujące wyznanie Felicjańskiej: Uzależnienie uratowało mi życie
Celebrytka promuje nową książkę

Ilona Felicjańska nie ukrywa tego, że ma problemy z alkoholem. Od głośnej afery z prowadzeniem auta pod wpływem alkoholu, sukcesywnie ociepla swój wizerunek w mediach - pojawia się na imprezach, bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz próbuje swoich sił jako pisarka. Wszystko wskazuje na to, że problemy z nałogiem są już przeszłością, a modelka wróciła do formy sprzed lat. Przypomnijmy: Szokujące wyznanie Felicjańskiej: "Wysypywałam cukier, aby pójść do sklepu po alkohol"     W tym tygodniu na półki księgarń trafiła trzecia książka Ilony "Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy", która adresowana jest do wszystkich, którzy zmagają się z problemem alkoholowym. Modelka zdecydowała się ją napisać, bo ma nadzieję, że będzie dla innych dobrym przykładem.   Zgłosiło się do mnie wydawnictwo z propozycją wydania czegoś na kształt poradnika, bo książek o alkoholizmie jest bardzo dużo, tylko większość z nich pisana jest przez specjalistów, lekarzy, teoretyków. Ja jestem praktykiem, ja to wszystko przeżyłam, przeszłam i  doświadczyłam . Książka jest nie tylko o uzależnieniu, ale też o tym, co się dzieje dookoła osoby uzależnionej, o jej dzieciach, jak również o przemocy:  fizycznej, psychicznej i seksualnej – mówi Newseria Lifestyle Ilona Felicjańska.  Felicjańska przekonuje potencjalnych czytelników swojej nowej książki, że można wygrać z każdym nałogiem, podnieść się po porażce, a dodatkowo zacząć wszystko od nowa. Dla niej nałóg, był sposobem na uratowanie życia.   Każdy z nas może być niezniszczalny, pod warunkiem że zacznie słuchać serca, intuicji, że odważy się przyznać do pomyłek i zacznie szukać pomocy. Miałam tę siłę i mogę powiedzieć, że uzależnienie uratowało mi życie. Dzięki niemu jestem kobietą dojrzałą i szczęśliwą - dodaje....

Wypadek Ilony Felicjańskiej
Newsy
Felicjańska znowu o wypadku: Popełniłam karygodny błąd
Czy ona kiedyś skończy?

Kto jak kto, ale Ilona Felicjańska to chyba najbardziej zdesperowana celebrytka w polskim show-biznesie. Próbowała już udowodnić wielokrotnie, że coś potrafi. Tylko w ostatnich miesiącach na chwilę wcieliła się w rolę aktorki, piosenkarki, a ostatnio napisała thriller erotyczny. Boimy się pomyśleć co będzie dalej . Chociaż Felicjańska podkreśla, że bycie na językach nie jest jej celem, to swoją postawą pokazuje, że jest inaczej. Po promocji książki w asyście striptizerów, na którą nie przyszły żadne gwiazdy, usprawiedliwiała się na swoim profilu społecznościowym, że... po prostu ich nie zaprosiła. Rozsądnie. W końcu ostatnio koleżanki z salonów uznały ją za "najbardziej obciachową gwiazdę" . Wczoraj Ilona gościła w „Studiu Weekend”, gdzie  znów przywołała swój najgłośniejszy "sukces" jakim był wypadek samochodowy, który przekreślił jej karierę na zawsze. Po latach oficjalnie przyznała się do życiowej porażki. Lepiej późno niż wcale. - Popełniłam karygodny błąd! - stwierdziła Ilona. Wizyty Ilony w śniadaniówkach robią się już monotematyczne. Ile razy można ciągle mówić o tym samym? Dla nieznudzonych tematem: "Alkohol jest moim ukojeniem"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner