Jula bez makijażu
ONS

Jula to jedna z popularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Łatwo wpadające w ucho przeboje pozwoliły jej zaskarbić sobie sympatię młodych fanów w całej Polsce. Początkowo Jula prezentowała się jak każda typowa "dziewczyna z sąsiedztwa", ale z czasem pozwoliła sobie na eksperymenty i nieco bardziej drapieżny wizerunek. Przypomnijmy: Odmieniona Jula na wielkim koncercie Eska Music Awards

Wokalistka nie zamierza zwalniać tempa i bardzo możliwe, że w tym roku usłyszymy jej kolejną płytę. Jula jest również bardzo aktywna na swoim Facebooku, gdzie często publikuje zdjęcia i posty skierowane do fanów, pod którymi mają miejsce ożywione dyskusje. W weekend piosenkarka umieściła niespodziewanie zdjęcie w nowej fryzurze - bardzo jasnej blond czuprynie. Nastoletnie fanki Juli były zszokowane jej nagłą metamorfozą, a pod zdjęciem zostawiono kilkaset komentarzy.
 

Nowy rok, nowa płyta, nowa ja! - napisała Jula nad fotką w nowej fryzurze.
 

Zamieszanie na Facebooku trwałą dłuższą chwilę, aż w końcu wokalistka rozwiała wątpliwości wszystkich publikując kolejne zdjęcie - tym razem z blond peruką w ręku. Może powinna pomyśleć o zmianie na stałe?

Zobacz: Pedofile podszywają się pod Julę. Wykorzystują małe dziewczynki

Jula pokazała swoją garderobę:

Więcej na temat fryzury gwiazd Jula