Ewelina Lisowska z nową fryzurą i siostrą
ONS

Lisowska pochwaliła się nową fryzurą oraz siostrą. Są do siebie podobne?

Ewelina Lisowska z nową fryzurą i siostrą
ONS

Ostatnie miesiące były dla Eweliny Lisowskiej bardzo pracowite. Wokalistka skupiała się na nagrywaniu nowego albumu oraz teledysku, przez co rzadko udzielała się w mediach. Patrząc na reakcje fanów i komentarze pod klipem na Youtube, warto było zrobić sobie krótką przerwę. Dodatkowo Lisowska zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem, co wzbudziło spore zainteresowanie kolorowej prasy. Nam udało dowiedzieć się, jak uzyskała tak fantastyczną formę. Przypomnijmy: Ewelina Lisowska wróciła odmieniona. Jak tego dokonała? 

Gwiazda skupia się teraz na promocji nowego materiału, dzięki czemu możemy usłyszeć ją na koncertach. Fani, którzy wybrali się na kilka z nich z pewnością zostali mile zaskoczeni. Ewelina po raz kolejny zdecydowała się na zmianę wizerunku - tym razem skracając swoje długie włosy. Zdjęciami po metamorfozie pochwaliła się na Instagramie.

Na profilu Lisowskiej znalazło się także zdjęcie z młodszą siostrą. Blond dziewczynka w niczym nie przypomina swojej popularnej siostry. Nie zmienia to faktu, że widok jest naprawdę uroczy.

Zobacz: Ewelina Lisowska walczy o Przebój Lata! Zagłosuj na nią. 

Ewelina Lisowska w Sopocie:

Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08