Anna i Jakub w programie "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Nowa fryzura Ani, wybranki Jakuba z "Rolnik szuka żony"! Pokazała piękne zdjęcie z synem

Anna i Jakub w programie "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Ania i Jakub to para, która budzi chyba najwięcej pozytywnych emocji w najnowszej odsłonie "Rolnik szuka żony". Fani popularnego show chwalą rolnika, który traktuje swoją wybrankę jak księżniczkę. Piszą też, że widać po nich prawdziwe uczucie i sądzą, że para zostanie razem po programie. 

Sympatyczna Ania zamieściła właśnie na Instagramie zdjęcie, które znów wzbudzi pewnie dużo pozytywnych emocji. 34-latka pokazała na nim swojego synka, a do tego zaprezentowała się w nowym wydaniu... Ciekawi?

Anna z Rolnik szuka żony 6 pokazała nową fryzurę

Ania od początku przedstawiana była na oficjalnym profilu programu jako dumna mama z Wielkopolski. Kobieta pracuje w budżetówce i nie ma wiele czasu dla siebie.

Choć przeżyła już kilka sercowych rozczarowań, wciąż wierzy, że w jej życiu pojawi się czuły, odpowiedzialny mężczyzna, dobrze traktujący rodzinę i przyjaciół. Ktoś, kto zapewni pełen miłości dom dla niej i dla syna, a od czasu do czasu zabierze ją na randkę – niespodziankę. Czy takim kimś jest Jakub? - czytamy na stronie programu.

Teraz na instagramowym profilu kandydatki pojawiły się dwa nowe zdjęcia. Na jednym widzimy ją z synem, na drugim jest sama - w czarnej stylizacji odsłaniającej nogi. Ale to nie sukienka budzi największe emocje, a fryzura kobiety. Wygląda na to, że po programie Anna zdecydowała się na metamorfozę. Widzimy ją z grzywką i asymetrycznie przyciętymi włosami! Czy jej pasuje? My jesteśmy bardzo na tak!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Zobacz także: Anna żałuje, że zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam kandydatka Jakuba!

Jakub i Ania dobrze się czują w swoim towarzystwie.

anna i jakub rolnik szuka żony
tvp/rolnikszukazony

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49