Jessica Mercedes przeszła na dietę
ONS

Jessica Mercedes przeszła na dietę. Znamy szczegóły

Jessica Mercedes przeszła na dietę
ONS

Jessica Mercedes wzbudza chyba najwięcej emocji spośród blogerek. Jej charakterystyczny styl, odważne wypowiedzi i zdecydowany charakter sprawiają, że szybko stała się ulubienicą mediów. Nie brakuje też głosów krytyki, ale te szybko ucisza kolejnymi sukcesami. Przypomnijmy: Jessica Merceses podbija Nowy Jork. Zauważył ją amerykański Vogue

Nie oznacza to jednak, że blogerka nie potrafi spojrzeć na siebie krytycznym okiem. Wręcz przeciwnie - na jej Facebooku czy Instagramie często możemy przeczytać o niedoskonałościach, które w sobie widzi, a tycza się one najczęściej sfery wizualnej. Teraz Jessica uznała, że wypadałoby zgubić kilka kilogramów i przeszła na nową dietę - wybrała popularną wśród gwiazd dietę pudełkową. Mercedes z humorem poinformowała o tym fanów i zapowiedziała, że będzie fit.


Od dziś dieta @Eatzone, czyli będę fit! 😜 #zaczynamyzdroweodżywianie #konieczpizzą #będęchuda #jeszczetylkoćwiczenia #eatzone - czytamy na Instagramie blogerki.


Producent informuje, że w ciągu miesiąca może zgubić nawet do 4 kilogramów. Myślicie, że Jessica ma się z czego odchudzać?

Zobacz: Blogerka wkopała Charlize Mystery i Jessikę. Pokazała ich bardzo stare zdjęcie

Jessica Mercedes i Maffashion na spotkaniu z Britney:

Więcej na temat Jessica Mercedes diety gwiazd
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12