Koncert Noviki w The View

Novika wystąpi w najmodniejszym klubie w Warszawie! Znamy szczegóły

Koncert Noviki w The View

NOVIKA – tytułowana już królową clubbingu czy nawet jego matką wciąż aktywnie działa na polskiej scenie klubowej. Już 18 marca Novika wystąpi w klubie The View, czyli w najmodniejszym miejscu na mapie klubowej Warszawy! Jej długoletnia działalność to od początku jedna wielka kolaboracja. W gronie artystów, z którymi współpracowała znaleźli się m.in. Smolik, Jacek Sienkiewicz, Envee, Marcin Czubala, Maximilian Skiba, ceniony niemiecki producent Lovebirds, czy Hot Toddy z Crazy P.

 

Wydała trzy solowe albumy, ostatni pt. “Heart Times” ukazał się w 2013 roku. Novikę regularnie można usłyszeć w klubach u boku Mr. Lex’a oraz na antenie Czwórki z audycją Leniwe serwuje Novika. Pracuje również nad czwartym krążkiem, ale w pierwszej kolejności dzieli się się owocami współpracy z utalentowanymi producentami w krótszej formie. EP’ka „NOVIKA COLLABS” ukazała się w barwach wytwórni Otake Records w grudniu 2015. Do utworów nagranych z cenionymi rodzimymi producentami powstały teledyski - "Can't Resist" (Novika & Pete Grace) oraz "Secret Passage" (Novika & Kasp). Wydawnictwo uzupełniają świetne remixy autorstwa młodych, rozchwytywanych producentów – Michała Wu. z duetu Xxanaxx oraz Baascha.


W czerwcu 2015 na kompilację "Audioriver - 10 Tears in Płock" trafił utwór "Push The Beat" będący owocem współpracy Noviki z duetem Rawski & iRobot. Do piosenki powstał radosny teledysk, w którym wystąpili znajomi oraz przedstawiciele rodzimej sceny alternatywnej jak Baasch czy Sorry Boys.”

 

Zobacz: Natalia Nykiel rusza w wielką trasę koncertową "Error Tour".

 

Novika wystąpi w The View w Warszawie!

Koncert Noviki w The View

Więcej na temat Novika
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04