Nina Terentiew zdradza czy w Polsacie pojawi się show z udziałem dzieci
ONS

Polsat pokaże talent show z udziałem dzieci? Nina Terentiew o planach stacji

Nina Terentiew zdradza czy w Polsacie pojawi się show z udziałem dzieci
ONS

Zaledwie kilka tygodni temu zakończyła się pierwsza edycja kontrowersyjnego programu "Mali Giganci". Show TVN od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród widzów i gwiazd, które ostro krytykowały pomysł producentów na pokazanie rywalizacji dzieci. W gronie niezadowolonych celebrytów znalazła się m.in. Hanna Lis, która w ostrych słowach wypowiedziała się na temat programu. Zobacz: "Mali Giganci" w ogniu krytyki wielu gwiazd. Lis ostro o show: Mocno nieuczciwe. Za ostra rywalizacja

Okazuje się jednak, że program emitowany przez TVN  mógł pochwalić się świetnymi wynikami oglądalności a konkurencyjne stacje już zastanawiają się nad podobnymi formatami. Ostatnio informowaliśmy o tym, że Rinke Rooyens próbuje namówić władze TVP do zrealizowania polskiej wersji "The Voice Kids". Talent show z udziałem dzieci zainteresowany jest także Polsat.

- Oglądamy różne formaty dziecięce i zastanawiamy się nad nimi- w rozmowie z Wirtualnemedia.pl powiedziała Nina Terentiew.


Dyrektor programowa stacji zdradziła również jakie programy moglibyśmy zobaczyć. Na liście Terentiew znalazły się m.in. "Master Chef Junior", "The Voice Kids" czy nieemitowany dotad "Top Chef" z udziałem najmłodszych.

Myślicie, że kolejne talent show przebije "Małych Gigantów"?

Zobacz na Polki.pl: Nina Terentiew- Caryca telewizji


Tak wyglądał finał Małych Gigantów:


 

Więcej na temat Nina Terentiew
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51